jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۶۸۵۵۹   ۰۲ آذر ۱۳۸۹  |  ۱۷:۵۶

هشتمین جشنواره «کتاب های آموزشی رشد» که به بررسی کتاب های آموزشی دوره‌های تحصیلی ابتدایی و راهنمایی اختصاص دارد روز دوشنبه 29 آذر ماه برگزار می‌شود.

به گزارش مهر ، هدف از اجرای این جشنواره تبیین و انتقال سیاست ها ، هدف ها و برنامه‌های آموزش و پرورش در حوزه‌ انتشار کتاب های آموزشی اعلام شده است.

هیئت داوران هشتمین جشنواره «کتاب های آموزشی رشد» برای انتخاب آثار برتر ، کتاب های رسیده را در 19 گروه تخصصی داوری می‌کنند.

در هشتمین دوره از جشنواره «کتاب های آموزشی رشد» در گروه‌های «آموزش ریاضی» تعداد 150 عنوان کتاب ، «آموزش قرآن» تعداد 37 عنوان کتاب ، «تربیت بدنی» تعداد 8 عنوان کتاب ، «تعلیم و تربیت دینی» تعداد 139 عنوان کتاب ، «تعلیمات اجتماعی» تعداد 14 عنوان کتاب ، «آموزش تاریخ» تعداد 117 عنوان کتاب ، «آموزش جغرافیا» تعداد 18 عنوان کتاب و «مطالعات اجتماعی» تعداد 80 عنوان کتاب مورد بررسی قرار گرفته است.

 جشنواره «کتاب های آموزشی رشد» به همت دفتر انتشارات کمک آموزشی ، وابسته به سازمان پژوهش و برنامه ‌ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش برگزار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر