jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۳۵۹۲۸۲   ۲۱ مهر ۱۳۸۹  |  ۱۲:۴۵

مظفری زاده داور چهارم شد

مرادی قاضی شصت و نهم شهرآورد

از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال مسعود مرادی به عنوان قاضی شصت و نهمین شهرآورد تهران معرفی شد.

به گزارش مهر،  از سوی کمیته داوران ، تیم داوری داربی 69 به شرح زیر اعلام شد: داور وسط : مسعود مرادی ، کمک داور اول: حسن کامرانی فر ، کمک داور دوم: مرتضی کریمی ، داور چهارم: سعید مظفری‌زاده و کمک داور ذخیره : سعید علی نژادیان

مسعود عنایت رئیس کمیته داوران در این باره گفت: مرادی در حال حاضر برترین داور کشور و همچنین پر افتخارترین داور تاریخ داوری فوتبال ایران پس از جعفر نامدار است. البته در روزهای گذشته گمانه زنی هایی شده بود که انتخاب احتمالی مرادی به دلیل آخرین سال داوری بین المللی ایشان است اما ایشان تا سه سال دیگر می تواند در کشور قضاوت کند و انتخاب داور داربی به این دلیل کار نادرستی است چون این دیدار را باید بهترین داوران قضاوت کنند.

عنایت کمک های مرادی را در این دیدار حسن کامرانی فر و مرتضی کریمی اعلام کرد و گفت: حسن کامرانی فر کمک داور شناخته شده ای است و عملکرد او در جام جهانی درخشان بوده است.کمک داور دوم هم مرتضی کریمی از بهترین کمک داوران حال حاضر کشور است که فصل درخشانی را پشت سر گذاشته است و برای بازیهای آسیایی گوانگجو هم از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا انتخاب شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر