«با وجود آن که از شرایط فصل پیش خود در پرسپولیس به هیچ وجه رضایت ندارم ، ولی باشگاه ، راه رفتنم را هم بسته است.»
کد خبر: ۳۳۳۵۰۱

مجتبی شیری ، مدافع شیرازی و چپ پای پرسپولیس در تشریح این جمله خود به «جام‌جم» گفت: فصل گذشته شرایط مناسبی در ترکیب پرسپولیس نداشتم و هر وقت بازی قابل قبولی انجام می‌دادم، باز در ترکیب بازی بعدی تیم قرار نمی‌گرفتم. هر چند کادر فنی، دلیل این موضوع را تعدد بازیکنان هم‌پست من ذکر می‌کرد، ولی برای من که در سال‌های پیش مرتبا در ترکیب اصلی قرار می‌گرفتم و در اغلب موارد به اردوهای تیم ملی دعوت می‌شدم، این امر خیلی دشوار بود.

شیری با اعلام این که 7 بازی ملی در کارنامه دارد، ادامه داد: در اغلب اردوهای تیم ملی در زمان سرمربیگری دایی و قلعه‌نویی ، حضور داشته‌ام و فکر می‌کنم اکنون در 30 سالگی زمان مناسبی برای نیمکت‌نشینی‌ام نیست بنابراین ترجیح می‌دهم در جایی حضور داشته باشم که به من احتیاج بیشتری باشد.

شیـــری افزود: 3 باشگاه لیگ برتری به من پیشنهاد بازی داده‌اند ولی باشگاه پرسپولیس که یک سال دیگر از قراردادم با آن باقی مانده است، شرط سنگینی بر سر این انتقال قرار داده و بابت صدور رضایت‌نامه‌ام خواهان 300 میلیون تومان شده است که فکر نمی‌کنم تهیه چنین رقمی، بعلاوه دستمزد من از عهده هیچ باشگاهی برآید. پس ناچارم در پرسپولیس بمانم.مجتبی شیری اضافه کرد: پست اصلی و مورد علاقه من، دفاع میانی است ولی در تمام پست‌های دفاعی از جمله هافبک دفاعی بازی کرده‌ام و به همین دلیل، پرسپولیس از رفتنم استقبال نمی‌کند. آنها بیشتر مرا برای بازی در دفاع چپ مدنظر دارند و امیدوارم اگر در این تیم ماندم، با شرایط سال گذشته روبه‌رو نشوم و بتوانم در ترکیب اصلی و ثابت قرار بگیرم، چون واقعا هدفم پول و این طور مسائل نیست بلکه تنها می‌خواهم بازی کنم و روی نیمکت ننشینم.

مجتبی شیری راجع به برادر هم‌باشگاهی خود گفت: البته قرارداد مهدی با پرسپولیس هم تا سال آینده ادامه دارد و فکر می‌کنم او مشکلی با باشگاه نداشته باشد، اما باید منتظر بازگشتش از مسافرت بود تا ببینیم خود چه تصمیمی دارد؟

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها