jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۳۲۳۴۲ ۱۳ خرداد ۱۳۸۹  |  ۰۰:۰۹

رئیس سازمان چای کشور گفت: تاکنون 59 هزار تن چای از چایکاران گیلان و مازندران خریداری شده است. علی محرر در رشت با اشاره به وضعیت خرید برگ سبز چای افزود: از مقدار خریداری شده برگ سبز چای، 57 هزار تن خرید تضمینی و 1600 تن خرید آزاد بوده است.

وی ارزش اقتصادی این مقدار خرید برگ سبز چای را بالغ بر 22 میلیارد تومان اعلام کرد. محرر با اشاره به بازگشایی به موقع کارخانه‌های چایسازی اظهار کرد: 162 کارخانه با سازمان چای قرارداد بستند که 150 واحد فعال هستند. رئیس سازمان چای کشور با بیان این ‌که امسال برگ سبز چای درجه دو 25 درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشته است، خاطرنشان کرد: میزان کل خرید چای نیز 17 درصد کاهش دارد. وی خرید برگ سبز چای را تا 30 مهر ماه اعلام کرد و با ابراز رضایت از کیفیت برگ سبز چای گفت: امسال کارشناسان کشوری از کیفیت برگ سبز چای راضی هستند.

محرر مهم‌ترین وظیفه سازمان چای کشور را کنترل خرید چای کیفی و نظارت و تنظیم بازار چای عنوان کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر