jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۳۳۱۶۴۶ ۱۲ خرداد ۱۳۸۹  |  ۱۱:۱۵

سه ویژه برنامه "بزرگ بانو"، "بانوی مهر" و "سایه بان مهر"، در روز ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و روز زن، از شبکه جهانی صدای آشنا، پخش می شود.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی و امورمخاطبان شبکه جهانی صدای آشنا،ویژه برنامه "بزرگ بانو"، در ابتدا به بیان جایگاه این حضرت می پردازد، سپس نقش و جایگاه مادران را در خانواده ها ارزیابی می کند. دکتر هما السادات افضلی کارشناس این برنامه نیز در خصوص جایگاه زن ایرانی صحبت خواهد کرد.

فرزانه ردایی نویسنده، محقق و سردبیر، امیر کطاییان تهیه کننده، شهین مهین فر گوینده، و آسیه گرجی و نیما نعمتی زاده بازیگران این برنامه اند.

"بزرگ بانو" از کانال کاری از گروه جامعه و زندگی، از آسیا و اقیانوسیه پنج شنبه ساعت 07:00 به وقت تهران برابر با ساعت 02:30 به وقت گرینویچ و تکرارش همان روز ساعت 22:15 به وقت تهران برابر با ساعت 17:45 به وقت گرینویچ، شبکه جهانی صدای آشنا پخش خواهد شد.

ویژه برنامه "بانوی مهر" ضمن تجلیل از مقام حضرت زهرا (س) و مادر، درس هایی که برای پیشرفت بهتر زندگی و جامعه موثر هستند را مورد بررسی قرار خواهد داد. دکتر ناظمی کارشناس این برنامه است.

معصومه ذباح نویسنده و سردبیر، عباس پیری تهیه کننده، تیمور کوشکی گوینده، امیر زنده دلان و نازنین مهیمنی بازیگران و سمیه نجفی گزارشگر این ویژه برنامه هستند.
"بانوی مهر" کاری از گروه جامعه و زندگی، پنج شنبه سیزدهم خرداد ساعت 05:30 به وقت تهران برابر با ساعت 01:00 به وقت گرینویچ، از کانال آمریکای شبکه جهانی صدای آشنا پخش خواهد شد.

ویژه برنامه "سایه بان مهر" با حضور فروغ نیلچی زاده رئیس گروه پژوهشی دختران و زنان سازمان ملی جوانان، قصد دارد به روایاتی را که به شخصیت حضرت زهرا (س) پرداخته است، تحلیل کند.

فرزانه ردایی سردبیر، نویسنده و محقق، نازیلا نظمی تهیه کننده، مهسا حق پناه گوینده و ملیحه کیان گزارشگر این ویژه برنامه هستند.

"سایه بان مهر" کاری از گروه دین و اندیشه، پنج شنبه سیزدهم خرداد ساعت 11:00 به وقت تهران برابر با ساعت 06:30 به وقت گرینویچ از کانال اروپای شبکه جهانی صدای آشنا پخش خواهد شد.

نشانی وب سایت شبکه جهانی صدای آشنا www.sedayeashna.ir

شماره تماس روابط عمومی 22164131 ، 22652327

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

هنرمندی تمام‌ قد

هنرمندی تمام‌ قد

از دست دادن هر هنرمندی سخت است و دردناك و دیروز غم از دست دادن زنده‌یاد پرویز پورحسینی همه را متاثر و غمگین كرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر