جانشین فرمانده انتظامی ناجا با اشاره به اینکه بررسیهای لازم برای شناسایی مجرمان سرقت مجسمه های تهران در حال پیگیری است، اظهار داشت: سرقت مجسمه های تهران سازمان یافته بود.
کد خبر: ۳۲۸۲۹۳

به گزارش مهر، سرتیپ پاسدار احمدرضا رادان عصر یکشنبه در حاشیه همایش فرماندهان پلیس شمال کشور در جمع خبرنگاران افزود: در آینده ای نزدیک تمامی پیگیریهای پلیس برای شناسایی سارقان مجسمه های تهران به اطلاع مردم خواهد رسید.

وی افزود: سرقت مجسمه های تهران موضوعی سازمان یافته و از قبل طراحی شده بود که تحقیقات در این زمینه در حال انجام است.

عملیاتی کردن طرح عفاف و حجاب با راهکارهای اصولی

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با قدردانی از مردم متدین و اسلامی ایران به واسطه مبارزه با مظاهر بدحجابی در کشور تصریح کرد: نیروی انتظامی در صدد عملیاتی کردن اجرای طرح عفاف و حجاب با راهکارهای اصولی و اجرایی در کشور است.

رادان با بیان اینکه جنگ نرم دارای ابعاد مختلفی است و توجه به آن ضرورت دارد، یادآور شد: مردم باید سعی کنند تا ناخواسته پیاده نظام اهداف استکباری نشوند.

وی تصریح کرد: برخورد با مظاهر بدحجابی خواسته مردم، مسئولان و وظیفه ناجا بوده و این مهم با اجرایی شدن مصوبات کارگروه عفاف و حجاب که ریاست آن به عهده وزارت کشور است محقق خواهد شد.

استانهای شمالی حیاط خلوت اعمال ناهنجار نیست

رادان در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه استانهای شمالی سالانه پذیرای مسافران زیادی از اقصی نقاط کشور هستند، افزود: این استانها حیاط خلوت اعمال ناهنجار نیست.

به گفته وی مردمان استانهای شمالی دارای منش شیعی و علوی بوده و به راحتی اجازه پایمال شدن خون های پاک شهدا را به افراد لاابالی نخواهند داد.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به در پیش بودن فصل تابستان و رغبت مردم برای استفاده از دریا در خطه شمال افزود: طرح های دریا باید با جدیت پیگیری و حقوق مردم در این طرحها رعایت شود و خدمات عمومی مناسبی به مردم در طرح های دریا ارائه شود.

رادان در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه سرنوشت طرح ارتقا امنیت اجتماعی چه شده است، افزود: این طرح سرنوشت بدی نداشته است چرا که تداوم اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی خواسته مردم است.

وی در عین حال از همکاری رسانه ها و دستگاههای فرهنگی برای اجرای صحیح طرح عفاف و حجاب در کشور قدردانی کرد.

رادان همچنین از برنامه های این نیرو برای ساماندهی معیشت و مسکن کارکنان ناجا خبر داد و گفت: با ساز و کار اعمال شده مقرر شد تمام کارکنان پیمانی ناجا پس از پایان خدمت پنج ساله اول صاحب خانه شوند.

وی در پایان از ارائه طرح تحول در قانون راهنمایی و رانندگی کشور به مجلس خبر داد و خاطرنشان کرد: این طرح در کمیسیونهای تخصصی مجلس بررسی شده و به زودی برای تصویب به صحن علنی مجلس راه خواهد یافت.

رادان جهت حضور در همایش بررسی طرحهای دریا فرماندهان انتظامی شمال کشور به ساری سفر کرده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها