jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۳۱۸۵۴   ۲۲ آبان ۱۳۸۲  |  ۰۱:۲۹

جام جم آنلاین : سرگرد جوسلین آبرل ، سخنگوی لشکر چهارم نیروی زمینی امریکا روز چهارشنبه 12 اکتبر اعلام کرد: در دو حمله جداگانه در بغداد 2 سرباز امریکایی کشته و 4 سرباز مجروح شدند.

 us

به گزارش شبکه تلویزیونی کانال 2 فرانسه ، سرگرد جوسلین آبرل گفت : سه شنبه شب 11 اکتبر در نخستین حمله در شمال بغداد انفجار یک مین که در مسیر یک خودرو گشتی لشکر چهارم زمینی کار گذاشته شده بود ، یک سرباز امریکایی کشته و 2 سرباز دیگر مجروح شدند.
همچنین ستاد فرماندهی ارتش امریکا اعلام کرد: سه شنبه شب بر اثر انفجار یک بمب در شهر بغداد یک سرباز لشکر اول زمینی به قتل رسید و 2 سرباز دیگر به شدت مجروح شدند.
به این ترتیب از اول مه که بوش پایان رسمی جنگ را اعلام کرد: تاکنون 155 سرباز امریکایی در جریان درگیری ها در عراق به قتل رسیده اند.

کشته شدن سرباز امریکایی در بغداد
قتل یک سرباز امریکایی در عراق
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدت‌هاست این ستون منتظر است؛ چشم انتظار تولد و به دنیا آمدن. قصه از مرثیه شروع شد. یلی، فرهیخته‌ای، فحلی دستش از دنیا کوتاه شده بود. چند خطی به یادش ادای دین کردم. چند روز بعد بزرگ دیگری پرکشید. باز باید می‌نوشتم.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر