jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۳۱۸۵۴   ۲۲ آبان ۱۳۸۲  |  ۰۱:۲۹

جام جم آنلاین : سرگرد جوسلین آبرل ، سخنگوی لشکر چهارم نیروی زمینی امریکا روز چهارشنبه 12 اکتبر اعلام کرد: در دو حمله جداگانه در بغداد 2 سرباز امریکایی کشته و 4 سرباز مجروح شدند.

 us

به گزارش شبکه تلویزیونی کانال 2 فرانسه ، سرگرد جوسلین آبرل گفت : سه شنبه شب 11 اکتبر در نخستین حمله در شمال بغداد انفجار یک مین که در مسیر یک خودرو گشتی لشکر چهارم زمینی کار گذاشته شده بود ، یک سرباز امریکایی کشته و 2 سرباز دیگر مجروح شدند.
همچنین ستاد فرماندهی ارتش امریکا اعلام کرد: سه شنبه شب بر اثر انفجار یک بمب در شهر بغداد یک سرباز لشکر اول زمینی به قتل رسید و 2 سرباز دیگر به شدت مجروح شدند.
به این ترتیب از اول مه که بوش پایان رسمی جنگ را اعلام کرد: تاکنون 155 سرباز امریکایی در جریان درگیری ها در عراق به قتل رسیده اند.

کشته شدن سرباز امریکایی در بغداد
قتل یک سرباز امریکایی در عراق
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها