jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۱۶۸۳۹   ۲۰ اسفند ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۸

بیژن غفاری از تهران: خیابان باغستان دوم سعادت‌آباد از هر دو طرف بسته شده و به همین دلیل این خیابان به پارکینگ خصوصی عده‌ای خاص تبدیل شده است. از شهرداری درخواست رسیدگی دارم.

یک فرهنگی: از وزارت آموزش و پرورش به خاطر افزایش حقوق مدیران و معاونان کمال تشکر را دارم، ولی ای کاش این بخشنامه برای فرهنگیانی که اخیرا بازنشسته (یکم مهر 88 ) شده‌اند نیز اجرا شود.

یک کارمند از تهران: کارمندان جهاددانشگاهی واحد تهران در اکثر مواقع حقوق خود را با تاخیر بسیار دریافت می‌کنند. ای کاش در فصل جدید حقوق آنها بموقع پرداخت شود.

یک شهروند از تهران: با توجه به این که بوستان نهج‌البلاغه در مجاورت بزرگراه همت قرار گرفته، شایسته است شهرداری نسبت به ایمن‌سازی این بوستان اقدام کند تا به این وسیله افراد از طریق بزرگراه رفت و آمد نکنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر