jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۳۱۵۶۳۶   ۱۵ اسفند ۱۳۸۸  |  ۱۳:۰۷

مدیرفنی تیم فوتسال فولادماهان اصفهان گفت: تیم‌های برتر گروه A مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه‌های آسیا برگزار کننده دیدار نهایی این دوره از رقابت‌ها خواهند بود.

حسین شمس در گفتگو با مهر ، با بیان این مطلب در خصوص دیدار فولادماهان مقابل آلتین تاش قرقیزستان گفت: تیم قرقیزستانی شروع خوب و پرقدرتی داشت. این تیم از دو بازیکن خوب برزیلی در ترکیب خود بهره می برد که یکی از آنها به نام «گومز دی اولیویرا» توانایی فردی بالایی داشت و روی توانمندی این بازیکن حریف قرقیزستانی به گل اول رسید.

وی افزود: زمانی که تیم قرقیزستانی با یک گل پیش افتاد ، بازیکنان تیم فولادماهان جانخوردند و بازی را به خوبی ادامه دادند و خوشبختانه در پایان نیمه اول به پیروزی 4 بر یک رسیدیم. در بین دو نیمه افضلی نکات لازم را به بازیکنان گوشزد کرد و ضعف‌های تیم را برای بازیکنان برشمرد. به همین خاطر شروع تیم در نیمه دوم بهتر شد و توانستیم در پایان به برتری 8 بر یک دست یابیم.

مدیرفنی تیم فوتسال فولادماهان سپاهان در خصوص دیدار امروز آلتین تاش قرقیزستان مقابل ناگویا اوشنز ژاپن گفت: با عملکردی که من روز گذشته از تیم قرقیزستانی دیدم، این تیم در دیدار امروز سد راه ناگویا اوشنز خواهد شد و حریف ژاپنی مقابل تیم قرقیز مشکلات زیادی خواهد داشت.

شمس با ابراز امیدواری از صعود تیم فولادماهان به مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا یاد کرد و گفت: تیم برنده بازی امروز آلتین تاش قرقیزستان و ناگویا اوشنز ژاپن به همراه فولادماهان به مرحله نیمه نهایی صعود خواهند کرد.

«ما در این مسابقات یک هدف داریم و آنهم پیروزی در پنج دیدار پی در پی و دستیابی به عنوان قهرمانی باشگاه‌ های آسیاست» ، حسین شمس با طرح این موضوع افزود: با برتری مقابل استرویل زرافشان ازبکستان در دیدار روز دوشنبه بازی روز سه شنبه ما برابر ناگویا ژاپن تشریفاتی خواهد شد.

مدیرفنی تیم فوتسال فولادماهان رقابت تیم‌ها در گروه A مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا را دشوارتر از گروه B این مسابقات خواند و گفت: دو تیمی که از این گروه به مرحله نیمه نهایی صعود کنند ، برگزارکننده دیدار نهایی مسابقات خواهند بود چرا که توانایی پیروزی مقابل تیم‌های برتر گروه مقابل را دارند.

وی در خصوص عملکرد تیم فوتسال السد قطر ، صدرنشین گروه B مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه‌های آسیا گفت: السد دو بازیکن مصری و برزیلی دارد که با گذرنامه قطری برای این تیم بازی می کنند. در ترکیب تیم السد همچنین ظهیر کامیاب به میدان می رود و علاوه بر او یک بازیکن بلژیکی و دروازه بان تیم ملی اسلواکی نیز این تیم را همراهی می کنند. تیم قطری با ترکیبی از بازیکنان خارجی به میدان می رود و تا روز دوم مسابقات نتایج خوبی کسب کرده است. با این حال من تاکتیکی تیمی خاصی در تیم السد ندیده‌ام و بیشتر گل‌های این تیم روی خلاقیت بازیکنان به ثمر رسیده است.

شمس با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنان فولادماهان در دیدار با نماینده قرقیزستان گفت: در این بازی جواد اصغری مقدم همچون یک ستاره ظاهر شد. او 2 گل به ثمر رساند و در دفاع فوق العاده ظاهر شد و از نفرات تاثیرگذار تیم بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر