jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۳۱۰۱۱۲   ۱۴ بهمن ۱۳۸۸  |  ۰۸:۵۹

مدیرعامل باشگاه مهرام:

تهران میزبان بسکتبال غرب آسیا شد

امیرمحمد گنجی مدیرعامل باشگاه مهرام به عنوان مسوول برگزاری سیزدهمین دوره مسابقات بسکتبال باشگاه‌های غرب آسیا (وابا) از برگزاری این رقابت‌ها در تهران خبر داد.

مدیرعامل باشگاه بسکتبال مهرام با اشاره به سفر نمایندگان باشگاه مهرام به کیش برای بررسی شرایط برگزاری مسابقات بسکتبال باشگاه‌های غرب آسیا در این جزیره به مهر گفت: کیش و مجموعه ورزشی المپیک این جزیره مشکلی برای برگزاری مسابقات نداشت، با این حال با در نظر گرفتن بسیاری از جوانب ترجیح می‌دهیم تهران را برای میزبانی از تیم‌های شرکت‌کننده برگزینیم.

وی به تاثیر برگزاری بازی‌ها در تهران برای جذب تماشاگر اشاره کرد و یادآور شد: به طور حتم تعداد تماشاگرانی که در تهران از بازی‌ها استقبال می‌کنند به مراتب بیشتر از جزیره کیش خواهد بود. این رقابت‌ها طبق برنامه از پیش اعلام شده طی روزهای 15 تا 25 اسفند برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر