jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۱۰۰۰۱   ۱۱ بهمن ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۰

پورمحمدی اعلام کرد:

آنها که از مناظره طفره رفتند

گروه رسانه: مدیر شبکه 3 با تاکید بر این‌که در برنامه مناظره «رو به فردا» خطوط قرمز نداریم، از عدم پذیرش دعوت این برنامه توسط برخی چهره‌های سیاسی یک جناح یا شرط گذاشتن برخی مهمانان برای تعیین مناظره‌کننده مقابل، خبر داد. علی‌اصغر پورمحمدی، مدیر شبکه 3 درباره شکل‌گیری برنامه مناظره «رو‌به‌فردا» و اهداف آن به مهر گفت: در شورای طرح و برنامه این شبکه تصمیم گرفتیم ادامه برنامه «رو به فردا» در قالب مناظره از شبکه سه تهیه و پخش شود، به همین دلیل پیشنهاد برنامه مناظره رو به فردا را به آقای میرباقری معاون سیما دادیم که بعد از موافقت ایشان و تایید مهندس ضرغامی، برنامه روی آنتن رفت.

البته تاکید آقای ضرغامی هم در تولید این برنامه بی‌تاثیر نبود؛ چرا که ایشان به شبکه‌ها دستور تولید برنامه‌های مناظره را داده بود.وی درباره این‌که برنامه مناظره «رو به فردا» تا چه حد بر اساس الزامات شرایط روز تهیه می‌شود، گفت: قرار نیست این برنامه صرفا مناظره محور باشد، گاهی به فراخور موضوعات روز و دغدغه‌های عمومی به موضوعات مختلف می‌پردازیم، حتی تصمیم گرفته‌ایم در برنامه‌های مناظره فراتر از موضوعات سیاسی و در میزگرد تخصصی با حضور صاحب‌نظران به موضوع‌های داغ اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی هم بپردازیم.مدیر شبکه3 خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌کنیم در این زمینه مهمانان مختلف در برنامه‌های مناظره حضور داشته باشند و موضوعات داغ را مطرح کنیم. در واقع علاقه‌ای نداریم فقط روی موضوع سیاسی تمرکز داشته باشیم.


پورمحمدی درباره هفتگی شدن پخش برنامه "رو به فردا" گفت: پخش این برنامه از ابتدا هم به صورت هفتگی تصویب شده بود و در  زمانی که پخش فوتبال قطع شد به صورت سه شب در هفته روی آنتن رفت و بعد از شروع مسابقات دوباره پخش آن هفتگی شد. پخش برنامه "رو به فردا" تا پایان ایام دهه فجر متوقف شده و برنامه "دیروز امروز فردا" هر شب روی آنتن شبکه سه می‌رود. بعد از دهه فجر دوباره "رو به فردا" روی آنتن می‌رود. البته امیدوارم مهمانان در این برنامه مناظره شرکت کنند.


وی با اشاره به کسانی که شرکت در برنامه مناظره "رو به فردا" را رد کردند، گفت: آقایان تابش، مسجد جامعی، مجید انصاری، کریمی (نماینده کرمان)، محمود دعایی، مسیح مهاجری و ... دعوت ما را برای شرکت در برنامه "رو به فردا"  رد کردند. همچنین آقایان علیخانی، حضرتی، مرعشی، علی عسگری (عضو مجمع تشخیص مصلحت) و ... آمدن به برنامه را به آینده موکول کردند یا برای فرد مقابل‌شان در مناظره شرط گذاشتند.


مدیر شبکه سه درباره انتخاب یامین‌پور برای اجرای برنامه "رو به فردا" گفت: او از مجریان شبکه سه است و اجرای برنامه "ایران 88" را به عهده داشت. علاوه بر آن مجری با سواد و با تحصیلات بالا است. بنابراین بهترین گزینه برای اجرای برنامه است.


پورمحمدی درباره اینکه یامین‌پور بیشتر گرایش‌اش به سمت یک جناح است و این را می‌توان در صحبت‌هایش در مناظره متوجه شد، گفت: نه، این مسئله را قبول ندارم.


 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر