jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۳۰۵۱۲۷   ۱۹ دی ۱۳۸۸  |  ۱۴:۱۴

شمشیربازی قهرمانی جهان - کیش

آذربایجان به دلیل انصراف جریمه شد

دو تیم مصر و آذربایجان با وجود اعلام آمادگی برای حضور در مسابقات شمشیربازی جهانی کیش در این مسابقات شرکت نخواهند کرد.

به گزارش مهر، دو تیم مصر و آذربایجان در حالی از حضور در رقابت های شمشیربازی جهانی کلاس A کیش انصراف دادند که مصر قبل از اینکه نام ورزشکارانش وارد لیست جهانی شود انصراف خود را اعلام کرده است اما آذربایجان بعد از وارد شدن نام ورزشکارانش در لیست جهانی انصراف خود را اعلام کرد تا به این ترتیب براساس قوانین مشمول پرداخت 500 یورو جریمه شود.

رقابتهای مقدماتی اسلحه اپه در 4 جدول برگزار می شود. مسابقات اسلحه سابر جهانی هم عصر امروز در قالب سه جدول برگزار خواهد شد.

در اسلحه اپه 45 ورزشکار و در اسلحه سابر 34 ورزشکار به رقابت می پردازند.

طبق قوانین 16 ورزشکار برتر رنکینگ جهانی در هر دو اسلحه در دور مقدماتی قرعه استراحت داشته و فردا در مرحله حذفی به رقابت می پردازند.

مسئولین برگزاری این مسابقات 5000 دلار جایزه نقدی را برای برترین های دو اسلحه در نظر گرفته اند.

«جان مکلا» عضو توسعه و گسترش فدراسیون جهانی شمشیربازی و دبیرکل فدراسیون شمشیربازی کانادا به عنوان ناظر جهانی رقابتهای شمشیربازی درکیش حضور دارد.

حمید سجادی معاون و رئیس مرکز توسعه ورزش قهرمانی سازمان تربیت بدنی فردا برای بازدید از این مسابقات وارد جزیره کیش می شود.

در بین بازیکنان خارجی شرکت کننده در این مسابقات اسامی شمشیربازانی که سابقه قهرمانی یا نایب قهرمانی مسابقات جهانی را دارند دیده می شود.

نهمین دوره مسابقات شمشیربازی جهانی کلاس A کیش از صبح امروز(شنبه) با حضور 79 ورزشکار داخلی و خارجی در دو اسلحه اپه و سابر آغاز و به مدت دو روز پیگیری می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر