jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۹۵۱۹۶   ۲۹ آبان ۱۳۸۸  |  ۲۳:۰۵

تکواندو نوجوانان آسیا - کیش

امامی قهرمان شد، صفری نقره گرفت

محمد امامی، تکواندوکار وزن هشتم تیم ایران با برتری مقابل حریفی از کره جنوبی به مدال طلای مسابقات تکواندو قهرمانی نوجوانان آسیا دست یافت.

 امامی که برای حضور در فینال وزن هشتم مسابقات تکواندو قهرمانی نوجوانان آسیا حریفانی از چین و کویت را شکست داده بود، در دیدار نهایی این وزن مقابل تکواندوکاری از کره جنوبی به میدان رفت و توانست با برتری 6 بر2 مقابل این حریف عنوان قهرمانی آسیا را به دست آورد.

رضا صفری نیز که با پشت سرگذاشتن حریفانی از چین تایپه و ژاپن به دیدار نهایی وزن (51- کیلوگرم) مسابقات تکواندو قهرمانی نوجوانان پسر آسیا راه یافته بود، در مصاف با حریفی از تایلند متحمل شکست شد و به مدال نقره وزن سوم این رقابت‌ها دست یافت.

جدال صفری با حریف تایلندی در پایان راند سوم با نتیجه تساوی 6 بر6 همراه بود اما در راند طلایی این مبارز نوجوان تایلندی بود که به نخستین امتیاز رسید و به عنوان قهرمانی آسیا در وزن سوم دست یافت.

بدین ترتیب تیم تکواندو نوجوانان پسر ایران روز نخست مسابقات قهرمانی آسیا را با دستیابی به سه مدال طلا، نقره و برنز پشت سر گذاشت. مدال برنز تیم ایران توسط محمد سلیمانی در وزن اول به دست آمد.

مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر