jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۹۳۱۵۸   ۱۸ آبان ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۹

سنندج - خبرنگار جام‌جم: معاون امور بهره‌برداری شرکت گاز استان کردستان ایجاد صف طولانی خودروها در مقابل جایگاه‌های CNG شهر سنندج در روزهای اخیر را ناشی از مشکلات فنی دستگاه‌های این جایگاه‌ها دانست و گفت: برای تامین گاز این جایگاه‌ها هیچ مشکلی نداریم. در روزهای اخیر در مقابل جایگاه‌های CNG سطح شهر سنندج مرکز استان کردستان شاهد ایجاد صف‌های طولانی خودروها هستیم و برخی از مردم ایجاد این صف‌های طولانی را با توجه به آغاز فصل سرما مربوط به کمبود گاز طبیعی می‌دانند. قدرت‌الله فعله‌گری افزود: بار ترافیکی روزهای اخیر جایگاه‌های CNG در سطح شهر سنندج مربوط به از کار افتادن دستگاه‌ها و همچنین انجام تعمیرات دستگاه‌های داخلی این جایگاه‌هاست.

وی افزود: شرکت گاز استان در حال حاضر هیچ مشکلی برای تامین گاز این جایگاه‌ها ندارد و بموقع گاز مورد نیاز جایگاه‌ها را تامین و در اختیار آنها قرار می‌دهد.

وی با اشاره به رفع مشکلا‌ت فنی دستگاه‌های موجود در جایگاه‌های CNG گفت: کارهای تعمیراتی و مشکلا‌ت فنی این دستگاه‌ها توسط کارشناسان اعزامی از تهران انجام می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر