jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۹۳۱۳   ۳۱ شهريور ۱۳۸۲  |  ۲۳:۴۲

جوان ایرانی مقیم ژاپن هنگامی که در خانه اش در حال استراحت بود ، از سوی چند مهاجم مورد حمله قرار گرفت و با اصابت گلوله جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرنگار ما ، روز گذشته مردی با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران ، با طرح شکایتی عنوان کرد از چند سال پیش 2برادر او به ژاپن عزیمت کرده و در این کشور مشغول به کار هستند و او اطلاع پیدا کرده که برادرش هنگام استراحت در خانه مسکونی اش ، از سوی چند ایرانی دیگر مورد حمله قرار گرفته و با اصابت گلوله جان خود را از دست داده است . درپی این شکایت ، دایره ارجاع در دادسرای امور جنایی تهران پرونده را برای تحقیق و پیگیری به یکی از شعبه های بازپرسی ویژه قتل دادسرای جنایی تهران ارجاع داد تا دراین باره تحقیقات لازم صورت گیرد و موضوع از طریق پلیس بین المللی (اینترپل) رسیدگی شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر