jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۹۱۳۶۷ ۱۲ آبان ۱۳۸۸  |  ۲۱:۴۰

مقامات اورژانس مرکزی پاکستان از کشته شدن 12 نفر در پی برخورد دو قطار در کراچی خبر داده و اعلام کردند: این حادثه 38 مجروح نیز در پی داشت.

به گزارش ایسنا، «مظفر شیخ» یکی از مقامات ارشد پلیس ایستگاه راه آهن کراچی در مصاحبه‌ای خاطر نشان کرد: لحظاتی پیش یک قطار مسافربری با یک قطار باری در کراچی برخورد کرد و متاسفانه طی آن 12 نفر جان خود را از دست داده و 38 نفر نیز مجروح شدند.

وی اضافه کرد: متاسفانه وضعیت جسمی برخی از مجروحان این حادثه وخیم گزارش شده است و به همین دلیل امکان افزایش تلفات وجود دارد.

 بر اساس اعلام اورژانس مرکزی این کشور چندین کودک و زن در میان مجروحان این حادثه دیده می‌شود.

گفتنی است، مصدومان این حادثه با کمک مردم حاضر در صحنه و خودروهای اورژانس به مراکز درمانی و بیمارستان‌های نزدیک محل حادثه منتقل شدند.

گفته می‌شود، در گزارش پلیس راه آهن کراچی این موضوع آمده است که این دو قطار در نزدیکی «جوما گوت » در محدوده کراچی با یکدیگر برخورد کرده و علت وقوع این حادثه عدم توجه دو لوکوموتیوران به علائم تقاطع این خط آهن اعلام شده است، با این حال تحقیقات در مورد یافتن علت اصلی وقوع این حادثه در دست بررسی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر