jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۸۲۷ ۲۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۷

در رایزنی سعیدلو با مسوولان صدا و سیما نهایی می‌شود

راه‌اندازی شبکه تلویزیونی ورزش

گروه ورزش: داشتن شبکه تلویزیونی ورزش یکی از رویاهای بزرگ جامعه ورزش است که حالا علی سعیدلو، رئیس سازمان بر آن تاکید می‌کند. او دیروز اعلام کرد که در این رابطه مذاکراتی با مسوولان سازمان صدا و سیما داشته و حتی آمادگی سازمان ورزش را برای پرداخت هزینه 100 میلیاردی این کار اعلام کرده مشروط بر این‌که کل درآمد تبلیغاتی این شبکه به ورزش اختصاص یابد، اما آیا این کار از نظر قانون شدنی است؟ سعیدلو در این باره میگوید: توافقات در این ارتباط نهایی شده و اگر مشکلی در روند اجرایی کار پیش نیاید، این شبکه تا پایان سال آینده راه‌اندازی خواهد شد. رئیس سازمان ورزش در جمع اعضای تیم ملی فوتسال همچنین جایزه درخشش آنان در جام جهانی فوتسال را که یک دستگاه خودرو بود، اهدا کرد.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر