jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۲۸۸۳۹۷ ۲۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۷:۴۲

طرح تغییر ساعات کار ادارات، سازمانها، مدارس و مراکز نظامی که قرار بود در تهران اجرا شود به تعویق افتاد. این طرح برای کم کردن بار ترافیکی تهران ارائه شده بود.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت طرح تغییر ساعات کار اداری و مدارس تهران که قرار بود از دوم آبان ماه اجرایی شود به تعویق افتاد.

دبیر خانه شورای عالی ترافیک در همین زمینه اعلام کرد :اجرای طرح تغییر ساعات کار در پایتخت به مدت حداکثر یکماه به تعویق افتاد.

در اطلاعیه این دبیرخانه آمده است: تعویق اجرای طرح ساعات کار در تهران بنا به درخواست برخی دستگاه ها و نهادها جهت هماهنگی بیشتر با آن دستگاه ها و نهادها صورت می گیرد.

در این اطلاعیه آمده است: در این مدت علاوه بر دستگاه ها و نهادهای مختلف که باید شروع کار خود را با ساعاتی که اعلام شده است تنظیم نمایند امید می رود که شهروندان تهرانی نیز خود را با این طرح هماهنگ کنند.

به گزارش جام جم آنلاین این طرح پس از اعلام، مورد انتقاد شهروندان تهرانی قرار گرفته بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر