jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۹۰۰   ۲۷ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۵۳

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 3 گفت: به منظور توسعه و ترویج فرهنگ گردشگری و توریسم در سطح شهر تهران اقدام به آموزش رایگان صنعت گردشگری به شهروندان علاقمند تحت عنوان "بلد محلی" کرده ایم .

به گزارش مهر، معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 3 با اعلام این خبر افزود : با توجه به هماهنگیهای به عمل آمده با سازمان میراث فرهنگی کلاسهای آموزش گردشگری شهر تهران را به صورت رایگان  در سطح منطقه 3 برگزار خواهیم کرد .

وی افزود: در مرحله اول با توجه به هماهنگیهای صورت پذیرفته با سازمان دانش آموزی شهر تهران به 200 نفر از فرهنگیان علاقمند طی 120 ساعت آموزش رایگان  گردشگری ارائه داده خواهد شد ودر پایان این دوره آموزشی گواهینامه معتبر از سوی شهرداری منطقه 3  و سازمان میراث فرهنگی به آنان اعطا خواهد شد.

منیعی در رابطه با پیش بینی  تعداد کلاسهای برگزار شده تا پایان سال گفت: بنا داریم با توجه به استقبال به عمل آمده از سوی شهروندان تا پایان سال سه دوره آموزش گردشگری برگزار کنیم.

 وی هدف از این طرح را توسعه فرهنگ توریسم و شناسایی محلات گردشگری به شهروندان تهرانی  با رویکرد اشتغال زایی عنوان کرد.

 منیعی گفت : علاقمندان جهت شرکت در دوره های آموزش گردشگری می توانند با مرکز توسعه کار آفرینی شهرداری منطقه 3 تماس حاصل کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر