jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۹۰۰ ۲۷ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۵۳

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 3 گفت: به منظور توسعه و ترویج فرهنگ گردشگری و توریسم در سطح شهر تهران اقدام به آموزش رایگان صنعت گردشگری به شهروندان علاقمند تحت عنوان "بلد محلی" کرده ایم .

به گزارش مهر، معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 3 با اعلام این خبر افزود : با توجه به هماهنگیهای به عمل آمده با سازمان میراث فرهنگی کلاسهای آموزش گردشگری شهر تهران را به صورت رایگان  در سطح منطقه 3 برگزار خواهیم کرد .

وی افزود: در مرحله اول با توجه به هماهنگیهای صورت پذیرفته با سازمان دانش آموزی شهر تهران به 200 نفر از فرهنگیان علاقمند طی 120 ساعت آموزش رایگان  گردشگری ارائه داده خواهد شد ودر پایان این دوره آموزشی گواهینامه معتبر از سوی شهرداری منطقه 3  و سازمان میراث فرهنگی به آنان اعطا خواهد شد.

منیعی در رابطه با پیش بینی  تعداد کلاسهای برگزار شده تا پایان سال گفت: بنا داریم با توجه به استقبال به عمل آمده از سوی شهروندان تا پایان سال سه دوره آموزش گردشگری برگزار کنیم.

 وی هدف از این طرح را توسعه فرهنگ توریسم و شناسایی محلات گردشگری به شهروندان تهرانی  با رویکرد اشتغال زایی عنوان کرد.

 منیعی گفت : علاقمندان جهت شرکت در دوره های آموزش گردشگری می توانند با مرکز توسعه کار آفرینی شهرداری منطقه 3 تماس حاصل کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر