jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۷۸۶   ۲۵ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۸

گروه جامعه: رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راه کشور گفت: به تمام پاسگاه‌ها و گشت‌های پلیس راه دستور داده شده اقداماتشان را در برخورد با خودروی رانندگانی که حرکات پرخطر انجام می‌دهند، تشدید کنند. سرهنگ حسین علیشاهی گفت: طبق دستورالعمل ابلاغی به تمام پاسگاه‌های پلیس راه کشور، خودروهایی که اقدام به حرکات خطرناک رانندگی کنند، توقیف و به اولین پارکینگ منتقل خواهند شد.سرهنگ علیشاهی در ادامه افزود: در 6 ماه گذشته، 432 ‌هزار وسیله نقلیه از سوی پلیس راه توقیف و به پارکینگ منتقل شده است و 85 درصد این خودروها به دلیل حرکات و تخلفات پرخطر رانندگی توقیف شده‌اند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راه کشور تاکید کرد: برای رهاسازی خودروهای توقیفی علاوه بر مدت زمانی که در پارکینگ متوقف هستند، طی تشریفات قانونی نیز با جدیت اعمال خواهد شد و خودروهای متخلف بسته به نوع تخلف و کاربری، بین یک هفته تا یک ماه در پارکینگ متوقف خواهند شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر
نظرسنجی بیشتر
پیش بینی شما از نتیجه دربی استقلال و پرسپولیس ؟
برد استقلال
برد پرسپولیس
تساوی