jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۲۸۷۶۵۵   ۲۶ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۰۱

سومین جشنواره ملی ساعت های آفتابی ، یکی از برنامه های سالانه شاخه آماتوری انجمن نجوم ایران است که در تاریخ 30 مهر ماه برگزار می شود.

به گزارش ایرنا ، این جشنواره همه ساله 31 خرداد ماه هم زمان با انقلاب تابستانی برگزار می شد که امسال این جشنواره در چند شهر و از جمله در تهران به تاخیر افتاد و در تاریخ 30 مهر ماه برگزار می شود.

جشنواره ملی ساعت های آفتابی ، در تاریخ 31 خرداد ماه در چند شهر از جمله مشهد، رشت، بیرجند، برازجان، شهر ری ، اصفهان ، استان مرکزی و چند شهر دیگر بر گزار شد.

این جشنواره همچنین در تاریخ 31 شهریور ماه همزمان با اعتدال پاییزه در شهر اردبیل برگزار شد.

بنا بر گزارش انجمن نجوم ایران ، 30 مهر ماه زمانی است که از سوی هیات دبیران شاخه آماتوری انجمن نجوم ایران برای برگزاری سومین جشنواره ساعت های آفتابی در تهران تعیین شده است.

علاقه مندان می توانند برای شرکت در این جشنواره و کسب اطلاعات بیشتر به سایت شاخه آماتوری نجوم ایران مراجعه کنند و یا در تاریخ مقرر از ساعت 11 الی 16:30 به محل برگزاری این جشنواره مراجعه کنند.

محل برگزاری این جشنواره در موزه تماشاگه زمان به آدرس ، خیابان زعفرانیه (سرلشگر فلاحی) ، نبش کوچه بغدادی ، پلاک 12 واقع شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
جای خالی سیاستگذاری در هوش مصنوعی

جای خالی سیاستگذاری در هوش مصنوعی

امروزه فناوری‌ های نوین و به ویژه هوش مصنوعی به سرعت جهان اطراف ما را متحول می‌کند و نفوذ روزافزون آنها در تمامی کاربردهای سنتی، یکی‌از دغدغه‌ها و اولویت‌های دولت‌هاست. اکنون دنیا به تعبیری با سونامی فناوری مواجه بوده و کشور ما نیز از این قاعده مستثنی نیست.

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو