jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۲۸۷۶۳۰ ۲۶ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۴:۳۶

ویژه برنامه «شهرروشنایی» به مناسبت هفته حج، توسط گروه دین و اندیشه شبکه جهانی صدای آشنا، تهیه شده است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی و امورمخاطبان شبکه جهانی صدای آشنا، این ویژه برنامه با الهام گرفتن از بخش هایی از آثار جلال آل احمد و دکتر شریعتی در رابطه با حج، به بررسی ویژگی های حج و اتحاد مسلمانان در ایام حج می پردازد. واگویه های یک مسافر به حج، سفرنامه یک روزنامه نگار در سفر به حج، از دیگر بخش های این برنامه است.

رویا ولی زاده سردبیر و تهیه کننده، منصوره اشرفی نویسنده و دکتر محمد شیخ الاسلامی کارشناس ویژه برنامه حج هستند.

«شهر روشنایی» از روز چهارشنبه بیست و نهم مهر به مدت یک هفته ساعت 45/05 به وقت تهران برابر با ساعت 15/02 به وقت گرینوچ و تکرارش ساعت 00/16 به وقت تهران برابر با ساعت 30/12 به وقت گرینویچ، از کانال اروپای شبکه جهانی صدای آشنا پخش می شود.

نشانی وب سایت شبکه جهانی صدای آشنا www.sedayeashna.ir

شماره تماس روابط عمومی 22164131 ، 22652327

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر