jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۲۸۷۵۹۸   ۲۶ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۴:۴۱

برنامه‌های رادیو صدای آشنا

درمان بیماری های قرنیه چشم زیر «ذره بین»

بیماری های قرنیه چشم فردا دوشنبه بیست و هفتم مهر، در برنامه‌ی «ذره بین» رادیو صدای آشنا مورد بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی و امور مخاطبان شبکه جهانی صدای آشنا، برنامه «ذره بین» که هدفش مرور پیشرفت های متخصصین ایرانی در علوم پزشکی، فناوری، شیمی، صنایع غذایی، کشاورزی، محیط زیست، صنایع فضایی، نجوم، داردسازی، علوم هسته ای، داردسازی، و ... است، قصد دارد با حضور دکتر حیدر سیاتیری چشم پزشک، به بررسی مسائل و بیماری های قرنیه چشم و شیوه های درمان آن بپردازد.

ناهید گودرزی سردبیر و تهیه کننده این برنامه است.

«ذره بین» هر روز از کانال آمریکا ساعت 15/04 به وقت تهران برابر با ساعت 45/00 به وقت گرینویچ و تکرارش ساعت 45/17 به وقت تهران برابر با ساعت 15/14 به وقت گرینویچ، و از کانال آسیا و اقیانوسیه ساعت 45/01 به وقت تهران برابر با ساعت 15/22 به وقت گرینویچ و تکرارش ساعت 15/17 به وقت تهران برابر با ساعت 45/13 به وقت گرینویچ، از شبکه جهانی صدای اشنا پخش می شود.

نشانی وب سایت شبکه جهانی صدای آشنا www.sedayeashna.ir

شماره تماس روابط عمومی 22164131 ، 22652327

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
جای خالی سیاستگذاری در هوش مصنوعی

جای خالی سیاستگذاری در هوش مصنوعی

امروزه فناوری‌ های نوین و به ویژه هوش مصنوعی به سرعت جهان اطراف ما را متحول می‌کند و نفوذ روزافزون آنها در تمامی کاربردهای سنتی، یکی‌از دغدغه‌ها و اولویت‌های دولت‌هاست. اکنون دنیا به تعبیری با سونامی فناوری مواجه بوده و کشور ما نیز از این قاعده مستثنی نیست.

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو