jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۸۷۰۳   ۱۶ شهريور ۱۳۸۲  |  ۲۲:۳۷

مردی که با معرفی خود به عنوان مامور، یک دستگاه خودروی پژو پرشیا را سرقت کرده بود ، پس از 2ماه دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار ما ، 2ماه پیش مردی که با اجاره یک دستگاه خودروی پراید می خواست به منطقه ولنجک برود ، در شمال تهران با مشاهده یک خودروی پراید با چند سرنشین دختر و یک خودروی پژو با 4سرنشین پسر جوان که مبادرت به ویراژ دادن مقابل هم می کردند، خودروی پژو را متوقف کرد و با معرفی خود به عنوان مامور، از راننده خواست تا مدارک شناسایی خود را ارائه کند. وقتی راننده عنوان کرد، مدارک خودرو در خانه اش است ، مرد مسافر از وی خواست به اتفاق هم به خانه او مراجعه و مدارک را مشاهده کند. پس از حرکت خودرو، در میانه راه مرد مسافر (مامور قلابی) اجازه داد تا 3سرنشین پژو از خودرو پیاده شوند و زمانی که وی به اتفاق راننده به محل سکونت او رسید، از راننده خواست تا سوئیچ خودرو را با خود نبرد. در پی این ماجرا، وقتی راننده برای آوردن مدارک به خانه اش رفت ، مامور قلابی خودرو را سرقت کرد و از محل متواری شد. با شکایت مالباخته ، موضوع در شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی تهران مطرح شد و بازپرس سعید رضایی دستور قضایی لازم را صادر کرد و ماموران پس از 2ماه ، متهم را به همراه خودروی مسروقه دستگیر کردند. این متهم خود را کارمند اخراجی یک اداره معرفی و عنوان کرد در 2ماه گذشته با خودروی پژو مسافرکشی می کرده است . با صدور قرار مجرمیت برای متهم از سوی بازپرس جنایی تهران ، پرونده برای صدور حکم قضایی به شعبه 1154 دادگاه جنایی ارجاع شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر