jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۲۸۶۹۸۵   ۲۳ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۴:۰۶

برنامه‌های رادیو صدای آشنا

نحوه برگزاری المپیاد نجوم بررسی می‌شود

برنامه «علم آگین» در برنامه روز جمعه بیست و چهارم مهر، درباره نحوه برگزاری المپیاد نجوم اطلاعاتی را برای ایرانیان مقیم خارج از کشور ارائه می کند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی و امور مخاطبان شبکه جهانی صدای آشنا، این برنامه روز جمعه میزبان دکتر محسن جمالی سرپرست باشگاه دانش پژوهان جوان و رئیس ستاد برگزار المپیاد نجوم خواهد بود تا وی از جزئیات باین المپیاد که در روز 25 مهر برگزار می شود، برای شنوندگان بگوید. مهندس فرنوش باقری دبیر کمیته فنی جایزه ملی تعالی مدیریت پروژه و عضو هئیت علمی دانشگاه علم و فرهنگ، در بخشی از برنامه درباره کارگاه تربیت ارزیاب مدیریت پروژه که با همکاری دانشگاه علم و فرهنگ در روز 27 مهر برگزار می شود، توضیحاتی را ارئه خواهد کرد.

محمدتقی گلشن سردبیر و تهیه کننده، مهرگان سوادکوهی مجری و مرتضی عسگرزاده گوینده این برنامه هستند.

"علم آگین" کاری از گروه فرهنگ و تمدن جمعه ها ساعت 05/22 به وقت تهران برابر با ساعت 35/17 به وقت گرینویچ و تکرارش جمعه ها ساعت 05/12 به وقت تهران برابر با ساعت 35/07 به وقت گرینویچ از کانال آمریکای شبکه جهانی صدای آشنا پخش خواهد شد.

نشانی وب سایت شبکه جهانی صدای آشنا www.sedayeashna.ir

شماره تماس روابط عمومی 22164131 ، 22652327

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو