jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۸۶۸۹   ۱۶ شهريور ۱۳۸۲  |  ۱۷:۰۴

جام جم آنلاین - آتش سوزی در هتلی در جزیره باتام اندونزی 18 کشته و زخمی برجای گذاشت.آسوشیتدپرس از جنوب سنگاپور گزارش داد: آتش در هتل هارمونی در مرکز تجاری شهر از طبقه بالا شروع شد

و باعث کشته شدن 4 نفر ازجمله 3 مرد و یک زن شد.
بر این اساس ، حادثه صبح یکشنبه به وقت محلی در جزیره توریستی باتام در حالی رخ داد که ساکنین جهانگردان ساکن هتل مشغول استراحت بودند.
شاهدان می گویند: یکی از مهمانان جشن عروسی در طبقه نهم هتل سیگار خود را در نقطه ای پرتاب کرده که سیم برق بوده و جرقه ناشی از آن باعث شعله ور شدن آتش شده است.
پرستار بیمارستان هاراپان تاکید کرد که 14 نفر از آسیب دیدگان ازجمله یک لهستانی و سنگاپوری به دلیل سوختگی در بیمارستان بستری شده اند.
گفته می شود اکثر ساکنین هتل خارجیانی بوده اند که مشغول گذراندن تعطیلات تابستانی خود بودند.
پس از این حادثه ، هتل کاملا تخلیه شده و مسافران به محلی دیگر فرستاده شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر