jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۸۱۷   ۲۰ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۱

آیت‌الله نوری همدانی:

دشمن به دنبال تضعیف رهبری است

گروه سیاسی: آیت‌الله نوری‌همدانی گفت: اگر ولایت فقیه نبود انقلاب از بین می‌رفت و دشمن به دنبال آن است تا رهبری را تضعیف کند. به گزارش ایسنا، این مرجع تقلید در دیدار با کارکنان رادیو معارف افزود: اگر افرادی که در جریانات اخیر بودند توبه کنند، می‌شود ائتلاف برقرار کرد اما بعضی‌ها نسبت‌هایی به نظام دادند که عظمت آن را مخدوش کرد.

نوری همدانی با اشاره به موضوع بازداشتگاه کهریزک تصریح کرد: در این مورد مطالبی راجع به آزار و تجاوز جنسی گفته شد که برای نظام بسیار سنگین بود و دشمنان ما درباره آن دست به تبلیغات زدند. این استاد درس خارج فقه حوزه با بیان این که در طول تاریخ، اسلام پیوسته آماج تهمت‌های دشمنان بوده است، تاکید کرد: وظیفه ما در شرایط کنونی این است که به معرفی اسلام ناب بپردازیم و تهمت‌های آن را برطرف کنیم و آن را به عنوان دینی تمدن‌ساز در دنیا معرفی کنیم. وی غرب را نمک‌خور و نمکدان‌شکن معرفی و اظهار کرد: غربی‌ها تمام علوم خود را ازاسلام گرفته‌اند اما بر ضد آن رفتار کرده‌اند و سخن می‌گویند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

خبر کوتاه بود: «سیزدهمین رئیس‌ جمهور ایران انتخاب شد». به بهانه این خبر می‌خواهم به چند نکته اشاره کنم که چگونه می‌توان این انتخاب را تبدیل به یک فرصت کرد تا مردم رنگ آرامش را بیشتر ببینند.

دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر