jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۸۱۷   ۲۰ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۱

آیت‌الله نوری همدانی:

دشمن به دنبال تضعیف رهبری است

گروه سیاسی: آیت‌الله نوری‌همدانی گفت: اگر ولایت فقیه نبود انقلاب از بین می‌رفت و دشمن به دنبال آن است تا رهبری را تضعیف کند. به گزارش ایسنا، این مرجع تقلید در دیدار با کارکنان رادیو معارف افزود: اگر افرادی که در جریانات اخیر بودند توبه کنند، می‌شود ائتلاف برقرار کرد اما بعضی‌ها نسبت‌هایی به نظام دادند که عظمت آن را مخدوش کرد.

نوری همدانی با اشاره به موضوع بازداشتگاه کهریزک تصریح کرد: در این مورد مطالبی راجع به آزار و تجاوز جنسی گفته شد که برای نظام بسیار سنگین بود و دشمنان ما درباره آن دست به تبلیغات زدند. این استاد درس خارج فقه حوزه با بیان این که در طول تاریخ، اسلام پیوسته آماج تهمت‌های دشمنان بوده است، تاکید کرد: وظیفه ما در شرایط کنونی این است که به معرفی اسلام ناب بپردازیم و تهمت‌های آن را برطرف کنیم و آن را به عنوان دینی تمدن‌ساز در دنیا معرفی کنیم. وی غرب را نمک‌خور و نمکدان‌شکن معرفی و اظهار کرد: غربی‌ها تمام علوم خود را ازاسلام گرفته‌اند اما بر ضد آن رفتار کرده‌اند و سخن می‌گویند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدت‌هاست این ستون منتظر است؛ چشم انتظار تولد و به دنیا آمدن. قصه از مرثیه شروع شد. یلی، فرهیخته‌ای، فحلی دستش از دنیا کوتاه شده بود. چند خطی به یادش ادای دین کردم. چند روز بعد بزرگ دیگری پرکشید. باز باید می‌نوشتم.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر