jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۸۱۷ ۲۰ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۱

آیت‌الله نوری همدانی:

دشمن به دنبال تضعیف رهبری است

گروه سیاسی: آیت‌الله نوری‌همدانی گفت: اگر ولایت فقیه نبود انقلاب از بین می‌رفت و دشمن به دنبال آن است تا رهبری را تضعیف کند. به گزارش ایسنا، این مرجع تقلید در دیدار با کارکنان رادیو معارف افزود: اگر افرادی که در جریانات اخیر بودند توبه کنند، می‌شود ائتلاف برقرار کرد اما بعضی‌ها نسبت‌هایی به نظام دادند که عظمت آن را مخدوش کرد.

نوری همدانی با اشاره به موضوع بازداشتگاه کهریزک تصریح کرد: در این مورد مطالبی راجع به آزار و تجاوز جنسی گفته شد که برای نظام بسیار سنگین بود و دشمنان ما درباره آن دست به تبلیغات زدند. این استاد درس خارج فقه حوزه با بیان این که در طول تاریخ، اسلام پیوسته آماج تهمت‌های دشمنان بوده است، تاکید کرد: وظیفه ما در شرایط کنونی این است که به معرفی اسلام ناب بپردازیم و تهمت‌های آن را برطرف کنیم و آن را به عنوان دینی تمدن‌ساز در دنیا معرفی کنیم. وی غرب را نمک‌خور و نمکدان‌شکن معرفی و اظهار کرد: غربی‌ها تمام علوم خود را ازاسلام گرفته‌اند اما بر ضد آن رفتار کرده‌اند و سخن می‌گویند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر