jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۵۹۵۱   ۱۵ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۰۲

دختربچه 10‌‌سالهای که قصد داشت مادربزرگ پیرش را به خاطر بداخلاقی‌هایش روی سایت فروش اینترنتی به فروش برساند از او رسما عذرخواهی کرد.

زویی پمبرتون اهل انگلستان چندی پیش نام مادربزرگ 61 ساله خود را ، که به قول خودش بسیار بداخلاق و بدرفتار بود ، روی سایت فروش اینترنتی گذاشت و برای خرید او تنها 1 پوند پیشنهاد کرد.او در مورد این کار عجیبش توضیح داده که یکی از دفعاتی که مادربزرگش به شدت او را ناراحت کرده وی روی شبکه اینترنت مشغول جستجو بوده و فکر فروش او به ذهنش رسیده و بلافاصله آن را عملی کرده است.

با وجود اعلام شدن این خبر در چندین شبکه خبری انگلیس این دختربچه به خاطر کار عجیب خود مجبور به عذرخواهی رسمی از مادربزرگش شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر