jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۲۸۵۹۰۹   ۱۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۳:۲۷

در هفته گذشته و مخصوصا صبح روز پنج‌شنبه تا پیش از ساعت 10:30 و تنها بعد از گذشت یک ساعت و نیم از آغاز به کار روزانه نمایشگاه رسانه های دیجیتال،بیش از 500 نفر درخواست کارت اعتباری خرید 5 هزار تومانی داشتند که بسیاری نیز در صف های طویل به انتظار ایستاده بودند.

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین،ازدحام جمعیت در این بخش از نمایشگاه و همهمه زیاد چهره نه چندان جالبی در طبقه اول مصلی ایجاد کرد. هرچند به نظر می‌رسید مسئولین حاضر در بخش اعطای کارت همه‌ تلاش خود را برای انجام بهتر امور به کار بسته‌اند اما شاید فضای کوچک اختصاص‌یافته به این امر یکی از عمده دلایل این پیشامد بود.

در روزهای آغاز نمایشگاه کارت‌های خرید از سوی بسیاری از غرفه‌ها پذیرفتنی نبود، اما شواهد نشان می‌داد که این مشکل در روزهای باقیمانده حل شده و غرفه‌های زیادی نسبت به نصب دستگاه کارتخوان اقدام کرده‌اند اما متاسفانه نوع قوانینی که برای استفاده از این کارتها وضع شده کار را برای بازدید گنندگان سخت کرده است.

کارت های اعتباری در این نمایشگاه به گفته مسولین آن قرار بود جلوی تبادل وجه نقد را بگیرد اما با قوانین وضع شده عملا این اتفاق نیفتاد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو