jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۵۸۴۳   ۱۷ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۴۷

کشتی آزاد قهرمانی ایران- همدان

فینالیست‌های چهار وزن دوم مشخص شدند

مسابقات مرحله مقدماتی اوزان 55، 66، 84 و 120 کیلوگرم رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی کشور عصر امروز (جمعه) به پایان رسید و فینالیست‌های چهار وزن دوم مشخص شدند.

به گزارش ایسنا، بر این اساس در وزن 55 کیلوگرم مهران رضا زاده از مازندران و فرید دژم‌خوی از آذربایجان شرقی به دیدار فینال راه یافتند.

در وزن 66 کیلوگرم سیاوش گودرزی از اصفهان و میثم نصیری از زنجان دیدار نهایی را برگزار می‌کنند، در وزن 84 کیلوگرم حمید کمروند از همدان الف با احسان امینی از کرمانشاه در فینال روبرو خواهد شد و در وزن 120 کیلوگرم نیز سید محمدرضا آذرشکیب از کرج و داود احمدی از توابع تهران به فینال راه یافتند.

این رقابت‌ها در سالن ابن سینای شهر همدان برگزار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر