jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۵۸۳۸ ۱۷ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۳۰

مقدماتی زیر 16 سال آسیا - نپال

پیروزی تیم ایران برابر نپال

تیم فوتبال زیر 16 سال ایران در دومین دیدار خود در مرحله مقدماتی مسابقات فوتبال قهرمانی نوجوانان آسیا برابر تیم نپال به پیروزی پرگل دست یافت.

به گزارش مهر، روز سوم از دیدارهای گروه B مرحله مقدماتی مسابقات فوتبال قهرمانی زیر 16 سال(نوجوانان) آسیا، امروز(جمعه) با برگزاری 2 دیدار در شهر کاتماندوی نپال پیگیری شد که در نخستین مسابقه تیم فوتبال تاجیکستان برابر لبنان به پیروزی 3 بر صفر داد.

در این دیدار که در ورزشگاه داشارت برگزار شد، رسول دیلشو(4 و 66) و سولتینوف تولیبیون(47) برای تیم تاجیکستان گل زدند. تیم فوتبال زیر 16 سال تاجیکستان با پیروزی در این دیدار شانس خود را برای صعود به مرحله بعدی این رقابت‌ها افزایش داد.

همچنین در دیگر دیدار این گروه که در همین ورزشگاه برگزار شد، تیم فوتبال زیر 16 سال ایران موفق شد برابر تیم نپال، میزبان مسابقات، به پیروزی 3 بر صفر دست یابد. در این بازی "مان بهادر تامانگ"(30- گل به خودی)، "محمد حسنی فر"(57) و "امیرعباس آئینه چی"(89) گل‌های تیم ایران را به ثمر رساندند. با این شکست شانس تیم نپال برای صعود به مرحله بعدی این رقابت‌ها تقریبا از دست رفت.

تیم کشورمان در نخستین دیدار خود روز چهارشنبه برابر تاجیکستان به تساوی بدون گل دست یافته بود.

جدول رده‌بندی گروه B:

1- تاجیکستان 7 امتیاز - یک بازی بیشتر

2- ایران 4 امتیاز

3- بحرین 3 امتیاز (تفاضل گل 1-)

4- لبنان 3 امتیاز(تفاضل گل 3-) - یک بازی بیشتر

5- نپال بدون امتیاز

برنامه ادامه مسابقات گروه B مرحله مقدماتی مسابقات فوتبال قهرمانی زیر 16 سال(نوجوانان) آسیا، به شرح زیر است:

یکشنبه 19/7/88

* ایران - لبنان

* نپال - بحرین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر