jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۵۸۳۸   ۱۷ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۳۰

مقدماتی زیر 16 سال آسیا - نپال

پیروزی تیم ایران برابر نپال

تیم فوتبال زیر 16 سال ایران در دومین دیدار خود در مرحله مقدماتی مسابقات فوتبال قهرمانی نوجوانان آسیا برابر تیم نپال به پیروزی پرگل دست یافت.

به گزارش مهر، روز سوم از دیدارهای گروه B مرحله مقدماتی مسابقات فوتبال قهرمانی زیر 16 سال(نوجوانان) آسیا، امروز(جمعه) با برگزاری 2 دیدار در شهر کاتماندوی نپال پیگیری شد که در نخستین مسابقه تیم فوتبال تاجیکستان برابر لبنان به پیروزی 3 بر صفر داد.

در این دیدار که در ورزشگاه داشارت برگزار شد، رسول دیلشو(4 و 66) و سولتینوف تولیبیون(47) برای تیم تاجیکستان گل زدند. تیم فوتبال زیر 16 سال تاجیکستان با پیروزی در این دیدار شانس خود را برای صعود به مرحله بعدی این رقابت‌ها افزایش داد.

همچنین در دیگر دیدار این گروه که در همین ورزشگاه برگزار شد، تیم فوتبال زیر 16 سال ایران موفق شد برابر تیم نپال، میزبان مسابقات، به پیروزی 3 بر صفر دست یابد. در این بازی "مان بهادر تامانگ"(30- گل به خودی)، "محمد حسنی فر"(57) و "امیرعباس آئینه چی"(89) گل‌های تیم ایران را به ثمر رساندند. با این شکست شانس تیم نپال برای صعود به مرحله بعدی این رقابت‌ها تقریبا از دست رفت.

تیم کشورمان در نخستین دیدار خود روز چهارشنبه برابر تاجیکستان به تساوی بدون گل دست یافته بود.

جدول رده‌بندی گروه B:

1- تاجیکستان 7 امتیاز - یک بازی بیشتر

2- ایران 4 امتیاز

3- بحرین 3 امتیاز (تفاضل گل 1-)

4- لبنان 3 امتیاز(تفاضل گل 3-) - یک بازی بیشتر

5- نپال بدون امتیاز

برنامه ادامه مسابقات گروه B مرحله مقدماتی مسابقات فوتبال قهرمانی زیر 16 سال(نوجوانان) آسیا، به شرح زیر است:

یکشنبه 19/7/88

* ایران - لبنان

* نپال - بحرین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر