jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۵۷۱۸   ۱۵ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۷

معاون تربیت بدنی آموزش و پرورش تهران:

آنفلوآنزای خوکی در مدارس نیست

گروه جامعه: معاون تربیت‌بدنی و پرورشی سازمان آموزش و پرورش شهر تهران گفت: هیچ موردی مبنی بر مبتلا شدن دانش‌آموزی در مدرسه به آنفلوآنزای نوع ( Aخوکی) مشاهده نشده است.

محمد بنیادی در گفتگو با فارس اظهار کرد: مدیریت خوب سازمان آموزش و پرورش شهر تهران و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در امر پیشگیری و مقابله با آنفلوآنزای نوعA سبب جلوگیری از مبتلا شدن دانش‌آموزان به این ویروس شده است.وی اضافه کرد: رسانه‌ها اعم از سایت‌‌ها، روزنامه‌ها و صدا و سیما نیز در امر آموزش و پیشگیری از آنفلوآنزایA در بین افراد جامعه بسیار مؤثر بودند.

بنیادی ادامه داد: مربیان بهداشت وظیفه دارند هر روز صبح قبل از ورود دانش‌آموزان به کلاس درس، آنها را ببینند و در صورت مشکوک بودن دانش‌آموزی به این ویروس، باید دور از سایر دانش‌آموزان قرار گرفته و به بیمارستان منتقل شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر