jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۵۷۱۸ ۱۵ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۷

معاون تربیت بدنی آموزش و پرورش تهران:

آنفلوآنزای خوکی در مدارس نیست

گروه جامعه: معاون تربیت‌بدنی و پرورشی سازمان آموزش و پرورش شهر تهران گفت: هیچ موردی مبنی بر مبتلا شدن دانش‌آموزی در مدرسه به آنفلوآنزای نوع ( Aخوکی) مشاهده نشده است.

محمد بنیادی در گفتگو با فارس اظهار کرد: مدیریت خوب سازمان آموزش و پرورش شهر تهران و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در امر پیشگیری و مقابله با آنفلوآنزای نوعA سبب جلوگیری از مبتلا شدن دانش‌آموزان به این ویروس شده است.وی اضافه کرد: رسانه‌ها اعم از سایت‌‌ها، روزنامه‌ها و صدا و سیما نیز در امر آموزش و پیشگیری از آنفلوآنزایA در بین افراد جامعه بسیار مؤثر بودند.

بنیادی ادامه داد: مربیان بهداشت وظیفه دارند هر روز صبح قبل از ورود دانش‌آموزان به کلاس درس، آنها را ببینند و در صورت مشکوک بودن دانش‌آموزی به این ویروس، باید دور از سایر دانش‌آموزان قرار گرفته و به بیمارستان منتقل شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر