jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۵۷۱۸   ۱۵ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۷

معاون تربیت بدنی آموزش و پرورش تهران:

آنفلوآنزای خوکی در مدارس نیست

گروه جامعه: معاون تربیت‌بدنی و پرورشی سازمان آموزش و پرورش شهر تهران گفت: هیچ موردی مبنی بر مبتلا شدن دانش‌آموزی در مدرسه به آنفلوآنزای نوع ( Aخوکی) مشاهده نشده است.

محمد بنیادی در گفتگو با فارس اظهار کرد: مدیریت خوب سازمان آموزش و پرورش شهر تهران و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در امر پیشگیری و مقابله با آنفلوآنزای نوعA سبب جلوگیری از مبتلا شدن دانش‌آموزان به این ویروس شده است.وی اضافه کرد: رسانه‌ها اعم از سایت‌‌ها، روزنامه‌ها و صدا و سیما نیز در امر آموزش و پیشگیری از آنفلوآنزایA در بین افراد جامعه بسیار مؤثر بودند.

بنیادی ادامه داد: مربیان بهداشت وظیفه دارند هر روز صبح قبل از ورود دانش‌آموزان به کلاس درس، آنها را ببینند و در صورت مشکوک بودن دانش‌آموزی به این ویروس، باید دور از سایر دانش‌آموزان قرار گرفته و به بیمارستان منتقل شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عوامل کاهش نرخ ارز

عوامل کاهش نرخ ارز

سیزدهمین انتخابات ریاست‌ جمهوری به پایان رسید و در روز اعلام نتایج بازارهای طلا، سکه و ارز کاهش قیمت را تجربه کردند و بورس نیز در دو روز گذشته سبزپوش بود.

همه با هم، برای ایران

همه با هم، برای ایران

خوشبختانه آقای رئیسی در شروع ثبت‌ نام نامزدهای ریـاست‌ جمهوری اعلام کردند وابستگی گروهی و جناحی ندارند و به صورت مستقل آمده‌اند. این یعنی ایشان اعلام کرده ماموریت از سوی جناح خاصی ندارد و برای تحقق اهداف یک جناح نیامده است.

از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر