jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۵۶۴۱   ۱۴ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۷

گروه ورزش: حبیب کاشانی، سرپرست جدید باشگاه پرسپولیس درست یک روز پس از آن که وعده قهرمانی تیم بحران‌زده خود را داده بود، بازگشت علی کریمی در موعد نقل و انتقالات نیم‌فصل را اعلام کرد. به گفته کاشانی، تیمش در برخی پست‌ها به جذب بازیکن جدید نیاز دارد که بر همین اساس با همکاری حسین هدایتی و علی کریمی از نیم‌فصل دوم لیگ برتر به پرسپولیس بر می‌گردد: در بعضی مناطق مثل خط حمله، با مازاد بازیکن روبه‌رو هستیم و درهمین خصوص به کرانچار اعلام کرده‌ام، اگر موافق بازی مهاجمانی چون اشپیتین، کریمی یا دیگران نیست آنها را تا پایان فصل روی نیمکت قرار ندهد و باشگاه اجازه بازی این بازیکنان در تیم‌های دیگر را صادر کند.

کاشانی، نبود همدلی در اعضای تیم را بزرگ‌ترین معضل باشگاه می‌داند و می گوید: تاکنون شرایط طوری بوده که بازیکن نیمکت‌نشین برای پارگی مینیسک زانوی بازیکن اصلی دعا می‌کرده تا خود شانس بازی پیدا کند. ما با چنین روحیه‌ای به هیچ‌جا نخواهیم رسید و باید هر چه سریع‌تر جو تفاهم و اتحاد را به باشگاه برگردانیم.

سرپرست پرسپولیس درخصوص مشکلات مالی هم می‌گوید: : البته این هم موضوع خیلی مهمی است، ولی نه این‌که قابل رفع نباشد. به هر حال باید مثل گذشته منابع موجود را به سمت باشگاه هدایت کنیم، اما در عین حال از بازیکنانی که در هر دقیقه دستمزدی معادل یک ماه یک کارگر یا کارمند می‌گیرند، باید انتظار عملکردی قوی داشته باشیم. به هر صورت ما مشکل مالی پرسپولیس را کاملا رفع می‌کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر