jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۵۶۲۵   ۱۴ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۹

گروه شهرستان‌ها: پدربزرگ‌ها، مادربزرگ‌ها و نوه‌های کرمانی برای دومین بار جشنواره‌ای متفاوت برپا می‌کنند تا گرمای بیکران محبت را از حضور مهربان هم احساس کنند. معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان با اعلام این خبر گفت: این جشنواره فرهنگی ورزشی شاد، 16 مهرماه، روز جهانی کودک در شهربازی کرمان برگزار می‌شود.

به گفته سیدمرتضی حسینی، هدف از برپایی این جشنواره، ایجاد نشاط و شادابی بین شهروندان و پیشگیری از انزوای اجتماعی سالمندان است.اجرای مسابقات مفرح، ورزشی و فکری مخصوصا محلی نظیر پرتاب دارت، توپ و هفت‌سنگ، طناب‌بازی، مچ‌اندازی، بازی با حلقه و نقاشی انفرادی و گروهی؛ مثل نقاشی کردن پدربزرگ با نوه یا نوه‌هایش از بخش‌های زیبای این جشنواره پر از صفا و محبت است.یک نمایشگاه محصولات فرهنگی ورزشی نیز برای کودکان و سالمندان همزمان با برگزاری جشنواره برپا می‌شود که به مدت یک هفته برپا است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر