jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۵۶۲۵ ۱۴ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۹

گروه شهرستان‌ها: پدربزرگ‌ها، مادربزرگ‌ها و نوه‌های کرمانی برای دومین بار جشنواره‌ای متفاوت برپا می‌کنند تا گرمای بیکران محبت را از حضور مهربان هم احساس کنند. معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان با اعلام این خبر گفت: این جشنواره فرهنگی ورزشی شاد، 16 مهرماه، روز جهانی کودک در شهربازی کرمان برگزار می‌شود.

به گفته سیدمرتضی حسینی، هدف از برپایی این جشنواره، ایجاد نشاط و شادابی بین شهروندان و پیشگیری از انزوای اجتماعی سالمندان است.اجرای مسابقات مفرح، ورزشی و فکری مخصوصا محلی نظیر پرتاب دارت، توپ و هفت‌سنگ، طناب‌بازی، مچ‌اندازی، بازی با حلقه و نقاشی انفرادی و گروهی؛ مثل نقاشی کردن پدربزرگ با نوه یا نوه‌هایش از بخش‌های زیبای این جشنواره پر از صفا و محبت است.یک نمایشگاه محصولات فرهنگی ورزشی نیز برای کودکان و سالمندان همزمان با برگزاری جشنواره برپا می‌شود که به مدت یک هفته برپا است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر