jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۵۵۶۴ ۱۴ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۱۰

گروه حوادث: با مرگ دلخراش دختربچه 7 ساله‌ای در جنوب تهران، بازپرس ویژه قتل دستور بازداشت پیمانکار و مالک یک ساختمان را صادر کرد. حسین اصغرزاده، بازپرس ویژه قتل تهران با اشاره به این پرونده به «جام‌جم» گفت: غروب روز یکشنبه اعضای یک خانواده در خیابان تختی در جنوب تهران وقتی قصد عبور از مقابل یک ساختمان در حال احداث را داشتند، به یکباره دیوار قدیمی این محل ریزش کرد و 2 دختر خردسال این خانواده زیر آوار مدفون شدند. به دنبال این حادثه، مردم حاضر در محل با شنیدن فریادهای کمک‌خواهی به یاری 2 کودک گرفتار در زیر آوار شتافتند و توانستند یکی از دختران خردسال به نام حدیثه را که مجروح شده بود، خارج کنند، اما دیگر دختر 7 ساله این خانواده به نام حنانه زیر آوار جان باخت.

بازپرس جنایی افزود: پس از وقوع این حادثه، دستور قضایی برای بازداشت سازنده ساختمان صادر و وی دستگیر شد. این فرد پس از دستگیری گفت: خانه را به صورت شراکتی با صاحبخانه احداث کردم، اما به دلیل این‌که کابل مخابرات و برق از روی دیوار قدیمی خانه رد شده بود، این دیوار همچنان پابرجا بود که این حادثه اتفاق افتاد. برای انتقال این کابل‌ها چند بار به مخابرات منطقه مراجعه کرده بودم تا آنها سیم‌ها را جمع‌آوری کنند تا دیوار قدیمی مشرف به خیابان را تخریب کنم. بازپرس شعبه دوم دادسرای جنایی افزود: به دنبال این اظهارات برای سازنده ساختمان قرار 60 میلیون تومانی صادر و پرونده برای تحقیقات به پلیس آگاهی ارجاع شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر