jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۵۵۶۴   ۱۴ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۱۰

گروه حوادث: با مرگ دلخراش دختربچه 7 ساله‌ای در جنوب تهران، بازپرس ویژه قتل دستور بازداشت پیمانکار و مالک یک ساختمان را صادر کرد. حسین اصغرزاده، بازپرس ویژه قتل تهران با اشاره به این پرونده به «جام‌جم» گفت: غروب روز یکشنبه اعضای یک خانواده در خیابان تختی در جنوب تهران وقتی قصد عبور از مقابل یک ساختمان در حال احداث را داشتند، به یکباره دیوار قدیمی این محل ریزش کرد و 2 دختر خردسال این خانواده زیر آوار مدفون شدند. به دنبال این حادثه، مردم حاضر در محل با شنیدن فریادهای کمک‌خواهی به یاری 2 کودک گرفتار در زیر آوار شتافتند و توانستند یکی از دختران خردسال به نام حدیثه را که مجروح شده بود، خارج کنند، اما دیگر دختر 7 ساله این خانواده به نام حنانه زیر آوار جان باخت.

بازپرس جنایی افزود: پس از وقوع این حادثه، دستور قضایی برای بازداشت سازنده ساختمان صادر و وی دستگیر شد. این فرد پس از دستگیری گفت: خانه را به صورت شراکتی با صاحبخانه احداث کردم، اما به دلیل این‌که کابل مخابرات و برق از روی دیوار قدیمی خانه رد شده بود، این دیوار همچنان پابرجا بود که این حادثه اتفاق افتاد. برای انتقال این کابل‌ها چند بار به مخابرات منطقه مراجعه کرده بودم تا آنها سیم‌ها را جمع‌آوری کنند تا دیوار قدیمی مشرف به خیابان را تخریب کنم. بازپرس شعبه دوم دادسرای جنایی افزود: به دنبال این اظهارات برای سازنده ساختمان قرار 60 میلیون تومانی صادر و پرونده برای تحقیقات به پلیس آگاهی ارجاع شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر