jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۵۲۱۵   ۱۴ مهر ۱۳۸۸  |  ۲۳:۱۷

سرپرست باشگاه پرسپولیس:

این برد را به نام انصاریفرد بنویسید

حبیب کاشانی سرپرست باشگاه پرسپولیس با ابراز خرسندی از پیروزی پرگل این تیم برابر مقاومت سپاسی گفت: این پیروزی ماحصل مدیریت آقای انصاریفرد بود و نباید به حساب من نوشته شود.

به گزارش مهر ، سرپرست باشگاه پرسپولیس پس از پیروزی 4 بر 2 عصر سه شنبه پرسپولیس برابر مقاومت سپاسی در جمع خبرنگاران ضمن بیان این مطلب افزود: این پیروزی نباید به نام من نوشته شود چرا که آنرا متعلق به آقای انصاریفرد می دانم.

وی در مورد استقبال کم هواداران از بازی با مقاومت گفت: باید پذیرفت که هواداران سرمایه های معنوی پرسپولیس هستند و در جایی که این باشگاه هیچ سرمایه مادی ندارد ، ناز این هواداران خریدار دارد و بنده از همه آنها می خواهم که از هفته آینده به ورزشگاه بیایند و تیم را تنها نگذارند.

کاشانی در پاسخ به این پرسش که آیا کرانچار در پرسپولیس خواهد ماند یا برکنار می شود ، گفت: در صحبتی که با این سرمربی داشتم به وی تاکید کردم که برای تصمیم گیری در مورد همکاری اش با باشگاه، عملکرد او را بررسی خواهم کرد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: تمام تلاش ما این است که حداقل تغییرات را در پرسپولیس داشته باشیم و هر جا که احساس کنیم پرسپولیس متضرر می شود ، تغییراتی اعمال خواهیم کرد.از هواداران پرسپولیس می خواهم که به ورزشگاه برگردند و با بازیکنان قهر نباشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر