jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۵۰۱۵   ۱۴ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۲:۴۹

کاراته جوانان و امید جهان

ترکیب تیم جوانان ایران اعلام شد

کادر فنی تیم کاراته جوانان در آستانه اعزام این تیم به رقابتهای بین المللی ترکیه ترکیب نهایی را برای حضور در رقابتهای جهانی اعلام کرد.

به گزارش مهر ، فدراسیون کاراته در تلاش بود با گرفتن مهلت بیشتر از فدراسیون جهانی برای اعلام ترکیب نهایی، بعد از حضور در رقابتهای بین المللی ترکیه نفرات اصلی را معرفی کند.

فدراسیون جهانی با درخواست ایران مخالف کرد تا کادر فنی قبل از اعزام تیم به ترکیه نفرات اصلی را معرفی کند. از سوی محمدرضا عبدالمحمدی، سرمربی تیم ملی اسامی 10 کاراته کار شرکت کننده در مراکش به شرح زیر اعلام شد:

رده سنی 14 و 15 سال:
میعاد یاری در وزن 55- کیلوگرم، شاهین جعفری در وزن 57- کیلوگرم، سجاد حیاتی در وزن 63- کیلوگرم، مجتبی زعیم دار در وزن 70- کیلوگرم و شاهین بلالایی در وزن 70+ کیلوگرم

رده سنی 16 و 17 سال:
امیرحسین پور در وزن 55- کیلوگرم، مجتبی شکوهی در وزن 61- کیلوگرم، بهمن عسگری در وزن 68- کیلوگرم، علی فداکار در وزن 76- کیلوگرم، سجاد گنج زاده در وزن 76+ کیلوگرم.

این تیم ساعت 5 صبح روز پنجشنبه راهی مسابقات جایزه بزرگ ترکیه می شود.

علیرضا کتیرایی و مهران بهنام فر به عنوان مربی این تیم را همراهی می کند. رقابتهای کاراته جوانان و امید جهان آبان ماه در مراکش برگزار می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر