jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۸۵۰۰۳   ۱۴ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۲:۳۲

در 24ساعته گذشته رخ‌داد

واژگونی 35خودرو در تصادفات دیروز

سرهنگ حسین علیشاهی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راه کشور اعلام کرد: در 133 فقره تصادف مهم جاده‌ای روز گذشته ، 35 دستگاه خودرو واژگون شدند.

به گزارش فارس ، رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راه کشور گفت: در 133 فقره تصادف مهم جاده‌ای طی 24 ساعت گذشته ، 13نفر در صحنه تصادف کشته و 180 نفر نیز مجروح شدند.

وی اظهار داشت: بی‌توجهی به جلو با 41 فقره همچنان در صدر علل تصادفات قرار دارد و پس از آن انحراف به چپ با 27 فقره، رعایت نکردن حق تقدم با 23 فقره و تخطی از سرعت مطمئنه با 20 فقره دیگر علل تصادفات جاده‌ای هستند.

سرهنگ علیشاهی افزود: در تصادف روز گذشته کامیون ولو با موتورسیکلت در استان اردبیل هر دو راکب موتورسیکلت کشته شدند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راه کشور گفت: بیشترین تصادفات جرحی روز گذشته نیز در استان گلستان روی داده و در 15 فقره تصادف جرحی 20 نفر مجروح شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر