jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۴۷۹۳ ۱۳ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۷:۱۲

همزمان با فرار سیدن سال تحصیلی جدید از 11 تا 25 مهر نمایشگاه کتاب ‌های تخصصی درسی دانشجویی برای ارایه کتاب ‌های دانشگاهی با تخفیف ویژه به دانشجویان در دانشگاه‌های تهران برپا می‌شود.

به گزارش فارس ، نمایشگاه کتاب‌های تخصصی درسی دانشجویی با همکاری وزارت علوم تحقیقات و فناوری ، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دانشگاه تهران ، کمیته امداد ، سازمان بهزیستی و اداره کل شاهد و ایثارگران وزارت علوم تحقیقات و فن آوری تا 25 مهر دایر خواهد بود.

نمایشگاه کتاب‌های تخصصی درسی دانشجویی که از ‌شنبه 11 مهر در دانشگاه‌های تهران ، الزهرا و علم و صنعت راه‌اندازی شده با تخفیف ویژه به ارائه کتب دانشگاهی و تخصصی به دانشجویان می‌پردازد.

نمایشگاه کتاب‌های تخصصی درسی دانشجویی 18 مهر در دانشگاه‌های شهید بهشتی ، علامه طباطبایی ، امیر‌کبیر ، خواجه نصیر‌الدین طوسی و تربیت مدرس و در‌ 25 مهر در دانشگاه‌های تربیت معلم، پردیس قم و دانشگاه‌های اراک و قم گشایش می‌یابد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر