jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۸۴۲۸   ۱۰ شهريور ۱۳۸۲  |  ۲۲:۱۹

پادشاه اردن بعدازظهر امروز برای یک دیدار 2روزه به تهران وارد می شود.

به گزارش واحد مرکزی خبر ، ملک عبدالله دوم پادشاه اردن پس از ورود به ایران در کاخ سعدآباد مورد استقبال رسمی قرار خواهد گرفت . وی فردا با مقامات ایرانی دیدار خواهد کرد. تاجیک ، سفیر ایران در اردن در این خصوص گفت : هدف از این سفر ، گسترش روابط دوجانبه ، میان ایران و اردن است . وی افزود: همچنین موضوع عراق و تشکیل حکومت مردمی در این کشور ، از دیگر مباحث موردنظر برای گفتگوهای میان دو کشور ایران و اردن است .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر