jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۸۳۳۳   ۰۸ شهريور ۱۳۸۲  |  ۲۲:۲۴

2سارق نقابدار که چندی پیش با سرقت از یک خانه در شمال تهران تحت تعقیب پلیس آگاهی تهران قرار داشتند ، به همراه یک قبضه اسلحه دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ما ، در مردادماه گذشته 2سارق نقابدار با ورود به یک خانه در شمال تهران ، زن صاحبخانه را با اسلحه تهدید کردند و پس از بستن دست و پای او ، 20میلیون تومان پول نقد به همراه مقادیری مارک ، دلار ، دینار و جواهرات او را سرقت کردند و متواری شدند. با شکایت زن مالباخته در اداره اول پلیس آگاهی تهران و تحقیق در این زمینه ، ماموران موفق به شناسایی یکی از سارقان به نام عباس (معروف به پلنگ) شدند و با دستگیری متهم ، در بازرسی از منزل وی یک قبضه اسلحه کمری به همراه مقادیری فشنگ کشف و ضبط شد. متهم اعتراف کرد که این سرقت ها را با همدستی دوستش به نام مرتضی انجام داده است و هر دو پس از شناسایی خانه با زدن نقاب ، مبادرت به سرقت کرده اند. در پی این اعترافات ، ماموران با شناسایی مخفیگاه مرتضی ، وی را نیز شناسایی و به همراه مقادیری از اموال مسروقه دستگیر کردند. با اعتراف متهمان به چند فقره سرقت ، تحقیق در این زمینه همچنان ادامه دارد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر