jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۷۹۴۴۴   ۱۸ شهريور ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۲

گروه رسانه: پروژه «قصه‌های ایرانی» به تهیه‌کنندگی مرضیه برومند در شورای تله‌فیلم‌های چند قسمتی سیمافیلم تصویب شد. برومند که خود سرپرست گروه نویسندگان «قصه‌های ایرانی» است، در این رابطه به سایت سیمافیلم گفت: این مجموعه در قالب 13 تله‌فیلم روایت شده است که در هر اپیزود یکی از افسانه‌های ایرانی همانند «ماه پیشانی»، «راه و بیراه» و « نخودی» برای گروه سنی کودک و نوجوان آماده می‌شود.

وی در ادامه با بیان این مطلب افزود: این طرح‌ها در مرحله تحقیق هستند و پس از آن نگارش فیلمنامه توسط گروه نویسندگان شامل راضیه برومند، گیتی مرتضوی، علی فیاض‌منش و یوسف مصدق به سرپرستی و تحت نظارت من و فرهاد توحیدی آغاز می‌شود.مرضیه برومند از سال 1347 تاکنون فعالیت بسیاری در زمینه تئاتر، نمایش عروسکی، فیلمنامه‌نویسی و کارگردانی داشته و کارهای ماندگاری همانند «حادثه در شهرعروسک‌ها»، «مدرسه موش‌ها»، «قصه‌های تابه‌تا» و «خونه مادربزرگه» را برای گروه کودک و نوجوان تهیه و کارگردانی کرده است.

این در حالی است که آخرین مجموعه‌ای که از وی پخش شد «همه بچه‌های من» بود که برومند آن را برای سیمای خانواده شبکه یک سیما و به طور مشترک با مسعود فروتن کارگردانی کرده بود.گفتنی است مرضیه برومند در مقام تهیه‌کننده و کارگردان، «قصه‌های ایرانی» را برای مرکز سیمافیلم تهیه می‌کند. البته پیش از آن قرار است یک اپیزود از مجموعه «ده عکس» را به تهیه‌کنندگی بهروز خوشرزم در این مرکز کارگردانی کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

انتخابی هوشمندانه

انتخابی هوشمندانه

در شرایطی که چشم ناظران سیاسی به انتخابات ریاست جمهوری 1400 است ما با دو گروه از مخالفان مشارکت عمومی و گسترده مردم مواجهیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر