jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۷۹۰۳۷   ۱۶ شهريور ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۹

ارومیه - خبرنگار جام‌جم: برای توسعه فضاهای آموزشی 200 باب مدرسه در آذربایجان غربی ساخته می‌شود. معاون فنی و اجرایی اداره کل تجهیز و نوسازی مدارس استان گفت: این تعداد مدرسه با 400 کلاس درس در مناطق شهری و روستایی استان احداث خواهند شد.

به گفته علوی: از این تعداد مدرسه تا پایان سال، 50 باب با 150 کلاس درس در نقاط مختلف استان به بهره‌برداری می‌رسد.

با بهره‌برداری از این مدارس فضای آموزشی مناسب برای تحصیل 6000 دانش‌آموز دختر و پسر در مناطق شهری و روستایی استان فراهم می‌شود. معاون فنی و اجرایی اداره کل تجهیز و نوسازی مدارس استان، افزود: علاوه بر طرح‌های مدرسه‌سازی، این اداره کل امسال 300 طرح دیگر در زمینه‌های احداث اردوگاه دانش‌آموزی، خوابگاه، آموزشکده فنی، نمازخانه و سالن‌های ورزشی در استان اجرا می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر