jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۷۸۸۴۳   ۱۸ شهريور ۱۳۸۸  |  ۱۲:۰۵

دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی با اشاره به برگزاری آزمون دانشنامه تخصصی دندانپزشکی در مهر ماه از تغییر درصد آزمون آسکی و افزایش روشهای عملی در آزمون خبر داد.

اکبر فاضل در گفتگو با مهر افزود: امسال تغییر چندانی در شرایط برگزاری آزمون دانشنامه تخصصی دندانپزشکی وجود ندارد و امتحان کتبی و امتحان شفاهی به روش آسکی (روش ایستگاهی) برگزار می شود.

وی اضافه کرد: امسال در برخی از گروه های آموزشی درصد امتحان شفاهی افزایش یافته و گرایش آزمون شفاهی به روش های عملی گرایش یافته است.

فاضل در خصوص تسهیلاتی که به نفرات برتر آزمون دانشنامه تخصصی دندانپزشکی داده می شود، گفت: تمامی نفرات برتر باید یکسال اول طرح خود را در جایی خارج از تهران و سایر شهرهای بزرگ بگذرانند و پس از آن می توانند در هر دانشگاهی که به آنها اعلام نیاز کند، به عنوان عضو هیئت علمی مشغول به کار شوند. جذب نفرات برتر در عضویت هیئت علمی به شرط دریافت اعلام نیاز از دانشگاهها است.

دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی اضافه کرد: آزمون کتبی دانشنامه تخصصی دندانپزشکی روز سه شنبه 28 مهر ماه و آزمون شفاهی نیز در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 29 و 30 مهر ماه برگزار می شود و محل آزمون در اطلاعیه های بعدی به اطلاع داوطلبان می رسد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدت‌هاست این ستون منتظر است؛ چشم انتظار تولد و به دنیا آمدن. قصه از مرثیه شروع شد. یلی، فرهیخته‌ای، فحلی دستش از دنیا کوتاه شده بود. چند خطی به یادش ادای دین کردم. چند روز بعد بزرگ دیگری پرکشید. باز باید می‌نوشتم.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر