jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۷۸۱۹۹   ۱۵ شهريور ۱۳۸۸  |  ۱۳:۵۳

اسماعیلی در جمع خبرنگاران خبر داد

عدم جمع بندی احمدی نژاد درباره سه وزیر

عضو شورای مرکزی فراکسیون اکثریت مجلس از عدم جمع بندی احمدی نژاد درخصوص سه وزیر آموزش و پرورش، رفاه و تامین اجتماعی و نیرو خبر داد.

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین ، ولی اسماعیلی نماینده «گرمی» در مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی امروز یکشنبه مجلس در جمع خبرنگاران با بیان اینکه افراد مختلفی برای تصدی سه وزراتخانه آموزش و پرورش،رفاه و تامین اجتماعی و نیرو در داخل و خارج از مجلس مطرح هستند،گفت: آقای احمدی نژاد هنوز تصمیم نهایی را در این زمینه نگرفته است.

وی افزود: اگر سه وزیر پیشنهادی دولت در دو هفته آینده که مجلس تعطیل است معرفی شود، شورای مرکزی فراکسیون اکثریت مجلس در این زمینه تشکیل جلسه خواهد داد تا در خصوص صلاحیت این وزرا تصمیم گیری کند ولی اگر سه وزیر بعد از تعطیلات به مجلس معرفی شوند جلسه شورای مرکزی نیز بعد از تعطیلات مجلس خواهد بود.

یوسف اسدی – خبرنگار جام جم انلاین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور هوشمندانه مردم در انتخابات

حضور هوشمندانه مردم در انتخابات

جمهوری اسلامی ایران دارای یک نظام مردم‌سالار دینی است و محصول انقلاب اسلامی ایجاد بزرگ‌ترین نظام دموکراتیک بر‌مبنای تفکر اسلامی در سطح دنیاست.

مشارکت مبنای اقتدار کشور

مشارکت مبنای اقتدار کشور

یک: انتخابات ۲۸خرداد از طرفی فریضه شرعی، ملی و حق قانونی آحاد ملت و از طرفی خروش عمومی و مصونیت بخش مردم بصیر ایران اسلامی در برابر دسیسه دشمنان است و از سوی دیگر مایه حفظ اعتبار نظام، تحکیم هرچه بیشتر آرمان‌های اصیل نظام اسلامی و منشأ خیرات و برکات ملموس در کشور است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر