jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۷۶۳۶۷   ۰۸ شهريور ۱۳۸۸  |  ۰۸:۳۷

شرور سابقه‌داری که پیش از این عنوان می‌شد پلیس او را به دلایل سیاسی بازداشت کرده است، بار دیگر به اتهام شرارت و قمه‌کشی دستگیر شد.

سرهنگ سیدجعفری، رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی با اشاره به این موضوع گفت: در طرح امنیت اجتماعی که بخشی از آن مربوط به جمع‌آوری اراذل و اوباش و برخورد با آنها بود، ماموران با شکایت‌‌های مردمی متوجه شدند یک شرور خطرناک به نام میثم که از اوباش شرق تهران است، به صورت گسترده برای مردم بخصوص بانوان ایجاد مزاحمت می‌کند که پس از تهیه مستندات و گزارش به مقام قضایی دستور دستگیری متهم شرور صادر شد.

رئیس پایگاه چهارم افزود: با دستگیری این متهم در مرحله طرح امنیت اجتماعی مردم از اقدام پلیس قدردانی و دستگیری او را موجب امنیت و آسایش ساکنان شرق تهران قلمداد کردند.

سرهنگ جعفری افزود: پس از دستگیری متهم، مادر وی در تماس با رسانه‌های معاند و شبکه‌های ماهواره‌ای، اعلام کرد که فرزند وی فعال سیاسی و دانشجوست.

پس از مدتی بازداشت، این متهم با ارائه تعهد آزاد شد اما بار دیگر شرارت‌های خود را از سر گرفت و مشخص شد وی اقدام به فروش مواد مخدر، تخریب اموال عمومی و قدرت‌نمایی با قمه و قداره می‌کند که با جمع‌آوری دلایل و مستندات این متهم با چندین فقره شکایت مردمی دستگیر و بار دیگر تحقیق از وی آغاز شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر