jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۶۷۱۷   ۳۱ تير ۱۳۸۲  |  ۲۱:۳۲

دکتر مهدی خبیری ، نایب رئیس سابق فدراسیون فوتبال کشورمان و عضو فعلی کمیته فنی AFC بتازگی پیشنهاد جدیدی را برای احراز یک پست دیگر از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا دریافت کرده است .

دکتر خبیری در این زمینه به ایسنا گفت : در اجلاسی که اخیرا در کوالالامپور برگزار شد ، مسوولان AFC مسوولیت توسعه فوتبال در غرب آسیا را برای 4سال به من پیشنهاد کردند که تا این لحظه پاسخی به آنها نداده ام . خبیری افزود: با توجه به این که مسوولیت کمیته بازی جوانمردانه را به عهده دارم و عضو کمیته تجدیدنظر اساسنامه AFC هم هستم و علاوه بر اینها مشغله کاری در ایران به خاطر تدریس در دانشگاه فرصتی برای قبول این سمت نمی گذارد، در پی آن هستم تا برای 2سال این وظیفه را بپذیرم .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر