jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۶۶ ۱۴ مهر ۱۳۸۰  |  ۱۹:۳۸
علی اکبر ترکان ، رئیس فعلی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ، مدیریت عامل شرکت پتروپارس را به دست می گیرد. او احتمالا کرسی خود را به مصطفی موذن راد، مدیر عامل فعلی شرکت ملی فولاد می سپارد. همچنین مسعود کرباسیان ، معاون وزیر بازرگانی روز شنبه گذشته از سمت خود در هیات مدیره پتروپارس استعفا کرد. این دومین عضو سرشناس هیات مدیره پتروپارس است که از سمت خود استعفا می کند. پیش از این ، بهزاد نبوی نیز از هیات مدیره پتروپارس کناره گیری کرده بود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

هراس آمریکا از چیست؟

هراس آمریکا از چیست؟

الان که این یادداشت را می‌خوانید، چند ساعتی‌است تحریم‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران لغو و کشورمان از زیر این تحریم‌های ظالمانه، خارج شده، اما در این باره توجه به چند نکته درباره آینده پیش‌رو مهم به‌نظر می‌رسد.

آموزش آنتن نمی‌دهد

آموزش آنتن نمی‌دهد

در ماه‌های گذشته اختلالات شبکه شاد و از آن مهم‌تر دسترسی نداشتن بخش قابل توجهی از کودکان و نوجوانان به ابزارهای هوشمند، بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان را ناشاد کرده است، اما مسؤولان دستگاه اجرایی توجه لازم را به این مساله ندارند و با گذشت یک ماه از زمان بازگشایی مدارس، هیچ اقدام موثری برای حل این معضل انجام نداده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر