jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۵۰۴۸۳   ۱۳ ارديبهشت ۱۳۸۸  |  ۰۰:۱۲

گروه رسانه: اولین قسمت از سریال «مسافر زمان 2» امشب از شبکه 2 سیما پخش می‌شود. این سریال را مسعود نوابی کارگردانی کرده است و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده از سوی شبکه این سریال علاوه بر یکشنبه شب‌ها، پنجشنبه شب‌ها ساعت 30/21 به روی آنتن خواهد رفت. فیلمنامه سریال مسافر زمان 2 را فاطمه خدامی به همراه مسعود نوابی و بهرام نامی نوشته‌اند. داستان این سریال درباره ناهید و هوشیار است که شرط ازدواج آنها با یکدیگر فروش خانه کلنگی است تا با پول آن بتوانند به زندگی خود سروسامانی بدهند. اما پدر هوشیار خانه را نمی‌فروشد و در آن خانه به دنبال گنجی است که اجداد وی از آن صحبت کرده‌اند. جستجو برای یافتن گنج در خانه قدیمی آغاز می‌شود اما ...

در سریال مسافر زمان 2 بازیگرانی چون اسماعیل محرابی (هوشمند)، علی دهکردی (اردشیر)، جعفر دهقان (اشکبوس)، مائده طهماسبی (مرجان)، زیبا بروفه (ناهید)، بهاره رهنما (مهین‌دخت)، نیما فلاح (هوشیار)، مهدی صبایی (قباد)، رامین ناصرنصیر (فریدون)، مهدی فقیه (کشاورز)، ولی‌الله مومنی (پیروز)، زهره صفوی (مژگان)، پردیس افکاری (زن اشکبوس)، مازیار اکبری (سروان کاویانی)، محمدرضا ساربان (استاد) و آزاده ریاضی (روشنک) ایفای نقش می‌کنند.سریال مسافر زمان 2 را در 20 قسمت ذبیح‌الله اجاقلو تهیه کرده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به همراه انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی و همچنین خبرگان رهبری در تعدادی از حوزه ها، جمعه 28خرداد امسال برگزار می‌شود.

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

براساس آخرین برنامه‌ها، روند تولید و كارآزمایی بالینی فاز3 واكسن تولید انستیتو فینلای كوبا با مشاركت انستیتو پاستور ایران، در كشورهای ایران و كوبا به‌خوبی پیش می‌رود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر