jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۲۴۶۷۲۰   ۳۱ فروردين ۱۳۸۸  |  ۱۲:۴۳

رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل اعلام کرد:

توزیع گازوئیل از امشب فقط با کارت سوخت

محمد رویانیان رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت گفت: توزیع سوخت نفت گاز (گازوئیل) از ساعت 24 دوشنبه در سراسر ایران فقط با کارت هوشمند سوخت صورت مى گیرد.

رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت  در مصاحبه با واحد مرکزی خبر افزود: تعداد اندکى که احتمالا کارت خود را دریافت نکرده اند مى توانند به دفاتر خدمات وزارت نفت مراجعه کنند.

وى با بیان اینکه خودروهایى هم که پلاک ملى نگرفته اند باید به مراکز تحویل پلاک مراجعه کنند ، گفت: چنانچه بر اساس قانون به این تعداد از خودروها پلاک ملى تعلق نمى گیرد مى توانند با برچسب طرح تسجیل هر چه زودتر براى صدور کارت هوشمند سوخت اقدام کنند.

رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت در عین حال تصریح کرد: به نظر مى رسد کسى نمانده باشد که کارت هوشمند سوخت گازوئیل برایش صادر نشده باشد.

چندى پیش وزیر نفت در نشستى خبرى با بیان اینکه همه جایگاه هاى عرضه سوخت گازوئیل به سامانه توزیع هوشمند مجهز شده اند ، گفت: بیش از 600 هزار وسیله نقلیه گازوئیل سوز کارت هوشمند سوخت گرفته اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

مسائل اقتصادی و منطقه‌ای در اولویت روابط تهران - مسکو

مسائل اقتصادی و منطقه‌ای در اولویت روابط تهران - مسکو

سفر رئیس‌مجلس ایران به روسیه ابعاد مختلفی دارد؛ یک بعدش به روابط دوجانبه ایران و روسیه مرتبط است به این معنا که دو کشور تمایل دارند روابط خود را در عرصه‌های مختلف به‌ویژه در حوزه‌های اقتصادی و همکاری‌های منطقه‌ای توسعه بخشند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر